Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következményei vannak,...

Milyen következményei vannak, egy baba náthás és úgy kapna 2 oltást?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
semmilyen,mert ha beteg,nem adják be az oltást
2012. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A lányom kicsit taknyos volt, a doki azt mondta, nem gond, a láz lenne probléma, egy kis meghűlés nem. Az oltásoktól sem lett semmi.
2012. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos megvizsgálja az oltás előtt, és mérlegeli a kockázati tényezőket. Az én fiamnak az egyik oltás előtt picit piros volt a torka, tavaly ősszel, de azt mondta a doktornő, hogy ez az évszaknak megfelelő állapot, nem lesz baj, ha beoltatom. Volt olyan is, hogy lazább volt a széklete nyáron, oltás előtt, akkor nem javasolta az oltást a doktornő, csak pár nap múlva, hogy biztos legyen, csak étel hajtotta meg pl: túl sok barack, és nem vírus, vagy szalmonella. Fogadd meg az orvos tanácsát, ő fel tudja mérni, mennyire komoly a náthája, és mennyire kockázatos oltani.
2012. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
A férjem nagymamájának az egyik gyereke azért halt meg, mert lázasan kapott oltást.
2012. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó mikor is volt ez? Biztos hogy attól történt?
2012. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Lelkiismeretes orvos nem olt náthás gyereket.

Sokkal több baj származhat belőle, mintha 1-2 hetet csúszik az oltás.

2012. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, az hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez 60-65 évvel ezelőtt történt. Nem tudom pontosan. Csak hát elég sokszor emlegeti a mama. Manapság lehet, hogy másképp van. 4-es voltam.
2012. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Ma 12.50: "Lelkiismeretes orvos nem olt náthás gyereket. " Vagy az is lehet, hogy szakmailag hozzáértő, és simán fel tudja mérni, hogy okoz-e az oltás problémát az adott helyzetben és állapotban, vagy sem. Azért így kijelenteni, hogy náthás gyereket csak lelkiismeretlen orvos olt be, igen meredek. Plusz nem kicsit bántó, főleg egy olyan laikustól, mint amilyen te is vagy.
2012. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
végül is a következményekről senki sem írt :(
2012. okt. 9. 14:57
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

#8.

Te biztosan kitűnő és feddhetetlen szakember vagy. Valóban laikus vagyok, de maximálisan megbízom a 3 gyerekes, sokat tapasztalt gyerekorvosunkban, aki ugyanazt vallja amit én.

Volt, hogy 1 hónap csúszással kapta meg a fiam az oltást, de inkább ez, mint bármilyen szövődmény.

2012. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!