Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következményei vannak,...

Milyen következményei vannak, egy baba náthás és úgy kapna 2 oltást?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 12:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
MIK LENNÉNEK A SZÖVŐDMÉNYEK???????? VALAKI?
2012. okt. 9. 21:07
 12/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam megkapta az oltását, majd aznap este elkezdett folyni az orra és felment a láza, persze én nagyon megijedtem... másnap elvittem orvoshoz vissza, azt mondta ebből semmi gond nem lehet. Igaz az oltás után jött ki a betegség, de 4 óra telt el az oltás és a betegség jelentkezése között. Tényleg semmi baj nem történt.
2012. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

"Te biztosan kitűnő és feddhetetlen szakember vagy. Valóban laikus vagyok, de maximálisan megbízom a 3 gyerekes, sokat tapasztalt gyerekorvosunkban, aki ugyanazt vallja amit én."


Igen, az vagyok, de ez hogy jön ide???


Az meg, hogy egy 3 gyerekes anya, aki nem orvos "ugyanazt vallja" mint a gyerekorvos elég nevetséges, már ne is haragudj.


A gyerekorvosotok nyilván jó szakember, és ha úgy látja, hogy egy gyerek beteg, nem oltja be - de azt nyilván felméri, hogy az adott állapotban lévő gyerek beteg-e...


Ha csak taknyos, akkor kaphat oltást, mert az több dologtól is lehet, nemcsak attól hogy beteg. A véleményem meg továbbra is tartom - semmi alapod nincs egy ilyen kijelentésre. Majd ha TE szakember leszel, akkor mondhatsz ilyet. Addig nem.


Kérdező: esetleg az lehet az okozat, hogy súlyosabb lefolyású lesz a betegsége, vagy hosszabb ideig tart, mert gyengébb immunrendszert "támadnak be", de ennek is minimális az esélye. Ha valóban komoly betegség mellett oltanak, akkor lehet nagyobb gond is, de ezt azért nemigen nézi be egy doki sem.

2012. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy kicsit rangkóros, kedves Dr. 79%-os?

Ráadásul a szövegértelmezéseddel is bajok vannak, a doktornőnknek van 3 gyereke.

Egyébként ismerősöm kisfiának beadták az oltást, amikor "csak kicsit taknyos volt", ennek több, mint 1 éves, azóta súlyos autoimmun-betegség alakult ki nála, bizonyíthatóan a rosszkor beadott oltástól....

2012. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a következmények: mint írtam egyszeri tapasztalatom van, mikor a fiam torka picit piros volt, de az orvos javasolta így is oltatni, ezért engedtem, baja nem lett. Minden gyereknél, minden betegségnél mások lehetnek a következmények. Ne te akard eldönteni, bízd az orvosra, csak van egy egészségügyi diplomája, valószínűleg kapisgál valamit.
2012. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!