Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok, olvatatok esetleg...

Hallottatok, olvatatok esetleg arról, hogy milyen következményei lehetnek annak, ha egy pár hónapos baba ne adj Isten elkapná ezt az új rettegett vírust?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem lehetne végre leakadni erről a témáról?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=H1n1&sbmt=Ke..

[link]

2009. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
ha nem tetszik a kérdés,akkor nem kell rá válaszolni!
2009. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Bocs az Offért, de első válaszoló minek írsz, ha nem vagy képes ezt normális hangnemben megtenni? Valóban 1000 ilyen kérdés volt már, de mit teszed az ideg beteget? Nyugi! Mély levegő....kifúj!
2009. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Rettegett? Inkább csak ezt próbálják beadni.

Én nem hallottam, hogy elkapta volna pici baba.

2009. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Én most olvastam az origon, hogy amerikában a 4 év alatti babák között a halálozási arány 0% volt. Tehát rájuk a legveszélytelenebb a vírus.
2009. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, csak aggódom.
2009. nov. 3. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Harmadik, honnan veszed, hogy nekem most vörös a fejem és ordibálok, hogy mély levegőket kellene vennem? Csak írtam egy kérdést. De azt is leírhatom, nagyon ideges vagyok!!!!! Attól még nem úgy van. De nem csak hogy nem úgy van, a kérdésem sem volt nagyon ideges hangvételű. Aggódjatok csak, a végén majd attól lesznek betegek.
2009. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha nincs semmi gond, akkor miért kell ennyire bukó stílust felvenned? Nem kellett volna reagálnod a kérdésre ha idegesít. Még ha az ezredik is a kérdés, miért nem lehet normálisan? Főleg hogy gondolom neked is pici babád van. Vagy ez tényleg ennyire alap nálad?
2009. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Ha bunkó akartam volna lenni akkor nem egy kulturált kérdést tettem volna fel, melyben tudakozódok, hogy miért kell századszor ugyanazt kérdezni. Veheted puszta kiváncsiságnak is. Nem azt írtam, hogy b*meg, mé foglalkozol evvel fsággal? Na ekkor lettem volna bunkó.

Amúgy meg ha van gyerekem, ha nincs, rám is ugyanúgy veszélyes a betegség (már ha tényleg olyan veszélyes mint mondják), így hát nekem is jogom van beleszólni.

Na mindegy, szerintem felesleges aggódni, mivel avval nem védesz ki semmit, csak te leszel rosszabbul. Tenni kell ellene, és még akkor is ugyanúgy megeshet akármi... Ahhoz a válaszhoz írok ahova kedvem van, el lehet mondani a véleményem itt, ami nem volt sértő akárhogy próbálod belebeszélni.

2009. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

A " nem lehetne végre leakadni erről a témáról" mondat nem éppen kedves kérdés volt. Miért nem azt írtad például,hogy: nézd meg mit ad ki a kereső a H1N1-re, és rengeteg választ találsz! Meglehet nézni a kettő közti különbséget. Szerintem tapló voltál, és ezt nem bebeszélem, hanem így gondolom. Valóban olyan kérdésre reagálsz amelyikre akarsz, de ne úgy válaszolj már mintha a kérdezőt a se@@edből rángattad volna ki! Erre a bunkó szövegre ott a családod, ők ezt már biztos természetesnek veszik tőled. Mert ugye ez nálad alap!

Részemről ennyi volt, csak rabolod a kedves időmet! Szép estét!

2009. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!