Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vehetném rá izgága pici...

Hogy vehetném rá izgága pici lányom, hogy beleüljön az etetőszékbe?

Figyelt kérdés
10 hónapos, lehetetlen etetőszékbe ültetni, mert nem akar. Egész nap csak áll és mászik. Ha nagy nehezen beültetem, akkor sir, igy nem eszik. Volt már más is hasonló helyzetben? Jelenleg a hintában ülve eszik,mert valahogy muszály ennie.
2012. okt. 9. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi baj . a fiam is müanyag hintában eszik mert nincs etetőszékünk már. fa volt de elegem lett belőle . vakargathattam még a töltött paprika is megfogta olyan volt mint egy festékes paletta . nem tudom milyen fából gyártották ....

én leülök elé kezemben a kis tálkával és etetem . aztán megtörlöm és kiveszem . könnyebb is tisztán tartani mint a fát.

2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem lányom míg nem tudott ülni pihenö székben evett. majd tök örült hogy ö is oda ülhet velünk az asztalhoz, és onnantól kezdve együtt ettünk.


szerintem azért nem akar oda ülni mert töletek sem azt látja. gondolom nagyon ritkán esztek együtt, és akkor sem igazán asztalnál.


én egyedül voltam napközben, de akkor is együtt ettünk.

2012. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanez volt! Minden egyes alkalom sírással telt, Meglátta az etetőszéket, és már ordított is. :( Persze enni alig evett valamit, így nem is gyarapodott rendesen. Némi gondolkodás után mi egyszerűen csak átálltunk a napi 4x-i étkezésre az 5 helyett. Azóta gyönyörűen eszik. Igaz ficánkol kicsit a székben, de minden alkalommal megeszi az adagját (vagy többet). Nálunk ez volt a hibaforrás, de nem biztos, hogy nálatok is ez a baj.
2012. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is! Vagy az ölemben ülve szik, vagy pedig van egy kis fotelja, abban ül, és abból eszik! Bár már másfél éves az enyém, de még egy éves kora előtt sem ült meg az etető székben!
2012. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!