Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni jó dzsekit,...

Hol lehet kapni jó dzsekit, overállt 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Hol vásároltok gyermekeiteknek télire?
2012. okt. 9. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Brendon
2012. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kínai. 4500 Ft az Overál, kantáros nadrág, kabáttal.

A nadrág szára, és a kabát ujja felhajtható 10 cm-en, a nadrág kantárja 2 állásba gombolható, a hossza, így 2 télen is használtuk!!!

Könnyű, meleg, nem ázik át!

A kabátot külön is lehet használni!

Strapabíró anyag, ha elesik a gyerek nem

Lyukad ki!

Egy baja van, első használat után a lába között a varrás elenged, de megvartam, és 2 évig jó volt:)

C&A, Brendonba.. 8-10 ezer 1 overál, Kínaiban 2 vettem ennyiért, volt váltás ha az egyik koszos lett!

Nekünk nagyon bevált, most 3. Alkalommal fogok ilyet venni!

Csinosak is, jók is, na meg az ára sem mindegy!

2012. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem decathlon 2 részes overállokat az ikreimnek. Újonnan nagyon drága, pláne, hogy nekünk mindenből 2 kell, de így jó állapotú jó minőségűeket vettem. A kettő volt 12ezer párszáz...
2012. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de turiban, bababörzén(nálunk Fehérváron szinte minden héten van), tesz-veszen. Álomszép ruhái vannak a fiamnak és sokkal olcsóbban, mint ha boltban venném.
2012. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Denisa W. ***** válasza:
KIK-ben vettem overált a 3 éves fiamnak (egyrészest) 4000 ft körül volt, nagyon szuper. De itt vettem minden téli cuccot a 8 hónapos lányomnak is, én elégedett vagyok a termékeikkel.
2012. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is szeretem.Tavaly ott vettem a fiam kabátját.Mostanában nem voltam bent,de csak benézek,mert ahogy írod elég jó árban van az overáll.Köszönöm a válaszod :)
2012. okt. 16. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
csakis turkálóból, olcsó és minöségi!
2012. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!