Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hol tudnék kisfiamnak...

Anyukák! Hol tudnék kisfiamnak jó minőségű overállt venni?

Figyelt kérdés
86-os kellene!Szerintetek overáll vagy kétrészes?Lehetőleg újat szeretnék!
2011. dec. 9. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a két részes híve vagyok minden szempontból, de ez egyéni. Van olyan bölcsi/ovi, ahol 2 részest kérnek...


Ha az ár nem számít, akkor sok lehetőséged van.

Én a Decathlonba mennék.

2011. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még overall. Főleg ha hó lesz, és abban játszik, nem folyik be a dereka alá. Hogy hol vehetsz? Bármelyik bababoltban, ahol ruhát árulnak, de nem olcsó. Esetleg nézd meg a vaterán, ott is van új.
2011. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én végignéztem mindent,a kínaitól a Hervis-ig.

Aztán,mivel a kínaiban 5000 egy overál,amiről messziről ordit a származási helye,a Hervis nyert a 8000 ft-os szép,igényes,minőségi termékével.Ez a legocsóbb.De a fiam overálban akar aludni:)

2011. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most néztem a Vaterán, újak, nagyon szépek 3-5000 Ft körül is vannak.
2011. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészes híve vagyok. Nem kell félteni a derekát, nyugodtan fetrenghet a hóban, vagy ha felemelem nincs kinnt a dereka, vagy ha a bicajba rakom is könnyebb , nem kell huzogatni a kabátot. Itthon még a nagyfiam, 4 éves is egyrészesben lesz. Oviba neki már kétrészes. Kicsi mindenképp egyrészest kap megint.

Kínaiba itt 6500, nagyon drága, bár nem rossz. Mi tavaly a vásárban vettük ennek töredékéért. De szépet láttam a C&A-ban is és a bababoltban is, de nekem arra nem volt pénzem.

Internetről nem merek rendelni, én szeretem rápróbálni. Mi most vasárnap próbálunk a kicsinek újra a vásárban venni, remélem szerencsénk lesz.

Pénz kérdés az egész. Egyébként ha lenne több pénzem, símán megvenném a kínait, nagyon jók, vastagak, vízlepergetős.

2011. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy pénz kérdése. Én is keresek 86-os méretben fiúnak, nem számítana az ára. De sehol nem találok nagy méretben, Brendontól kezdve Tesco-ig mindenhol néztem. Igaz, C&A-ban mintha volt nagy méretben, viszont csak egyféle és az anyaga nagyon rossz volt. Remélem, ír valaki tippet, hol látott nagy máretben overállt, mert engem is érdekel. Kétrészest is veszek, de a régi overállokat lassan kinövi a fiam és jó lenne legalább egy helyettük.
2011. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak számomra pénz kérdése :) Én tudtam volna venni mindkét fiamnak, de a bolti drágára nem futja.
2011. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egybe: [link]

sínadrág+ehhez kell egy kabát [link]

[link]

vagy a c&a-ban is vannak jók.ha az ár nem számít persze.

2011. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Koszi utolso, lattam ezt a brendonban, sajnos nincs egyikben sem 86os meretben. Es az anyaga sem tul jo, de ennyi gond legyen. Nem tudom, hol talaltok 86os egybe overallokat, legalabb egy uzlet nevet mondjatok, nagyon jo lenne... Ketreszest fogok venni, talan eleg lesz. Csak alvasra olyan kenyelmes az egybereszes.
2011. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezekkel nem tudom mi a bajod. Igaz nem azt kell beírni, hogy 86-os, hanem hogy hány hónapos a gyerek, de talán nem okoz majd gondot. :o)

első

2011. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!