Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám "rávenni" 1,5...

Hogyan tudnám "rávenni" 1,5 évesem, hogy végigaludja az éjszakát? Nektek végigalussza?

Figyelt kérdés
Hajnalban inkább magam mellé veszem, mert annyiszor megébred, de egyből alszik vissza.
2012. okt. 10. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem :(
2012. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10éves kora óta most több mint két éves

este 8 kor gyerekszoba villanyoltás 20 óra 30 és kilenckor alszik reggel 7 ig

2012. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 éves kora óta

javitom

2012. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De jó nektek, ez az álmom :)

Nálunk így megy: kb. este 10-kor alszik el, de éjszaka közepén fölébred és nem alszik vissza, csak ha magunkhoz vesszük. (Egyszerűen hozzánk akar bújni. Ezt nem akarom erőszakkal megvonni tőle) Aztán visszaalszik és alszik reggel 8-ig. Napközben pedig egyszer alszik másfél, maximum 2 órát.

2012. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem azóta alussza végig, mióta lecseréltük a kiságyat, sztem már kicsi volt neki. Bár ő előtte sem ébredt sokszor, max 1-2 alkalommal, és a kiságyban aludt vissza, nemakart közénk bújni, de mióta lecseréltük, és megszokta az új ágyat, azóta este kb 8-tól reggel 6-ig (ha nagy mázlim van, akkor 7-ig) alszik hang nélkül. MOst 19 hónapos, kb 3 hete kapott új ágyat.
2012. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Enyém 3 napja alszik, egyszer ébred, vizet kap és fél óra alatt ismét alszik, egy kánaán :) nem csináltam semmit, egyik napról a másikra, d ebiztos nem lesz tartós.

Tanács nincs, a gyerek tudja és még nem mondja el :(

2012. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos kora óta alussza végig az éjszakákat. Amikor nem, mert beteg, vagy foga jön (utóbbi nálunk ritkaság, alig van foga), akkor sem lehet odavenni mellém, mert azonnal tiltakozik, hogy vissza, vissza. Pedig néha mennyivel könnyebb lenne nekem is. Múlt héten beteg volt, 20 percenként keltem hozzá. Na, az kemény volt.
2012. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg, nem jön éppen foga, akkor is felkel 1-2 alkalommal. Egészen 5 hónapos koráig jól aludt, eleinte egyszer kelt enni, aztán egyszer sem, majd kezdődött a fogzás és vége. Azóta örülök, amikor csak 1-2-szer kel. :)Rosszabb esetben meg sem tudom számolni, hányszor. Szerencsére általában hamar visszaalszik, nem kell közénk venni, ilyesmi. Ő mondjuk még csak 15 hónapos.
2012. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 hónapos kora óta alussza végig az éjszakát. Eleinte korán kelt (5 körül), már ez kitolódott 7-re. Ritkán megébred éjjel. Ma reggel pl. negyed 7-kor kelt, de nem állva sírdogált az ágyban, hanem még feküdt. Ebből gondoltam, hogy nem felkelt, csak valami gondja van. Magam mellé vettem és aludtunk háromnegyed 9-ig. Fél 8-kor, legkésőbb 8-kor alszik este.

Most 1 éves.

2012. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
piával?
2012. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!