Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő tavasszal tervezzük,...

Jövő tavasszal tervezzük, hogy 1 hónapra elutazunk Thaiföldre az akkor 19 hónapos kislányunkkal. Ti mennétek?

Figyelt kérdés
Minden kötelező és ajánlott oltást megkap addigra. Már utaztunk vele repülőn, de nem ilyen hosszú volt az út.

2012. okt. 10. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha a gyermekorvos rábólint akkor pláne. sőt lehet haza se jönnék . ide minek??? bocs tudom ez off volt. ha megtehetitek lássatok világot . !
2012. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen :) A fiam 6-11 hónapos kora között mi Szingapúrban a férjem munkája miatt. Onnan mentünk utazgatni, köztük Thaiföldön is voltunk. Nem kell parázni, persze pihentetőbb úgy nyaralni ha nagyobb a gyerek, és így nem is tudtok annyi mindent felfedezni.

A repülő úttal ha már utazott talán nem lesz gondja, a mi gyerekeink is hozzászoktak, mintha kocsiba szállnának :) (nem Mo-n élünk) Készült fel pár játékkal

2012. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi sem Magyarországon élünk. De még nem voltunk 3-4 óránál hosszabb repülő úton és nem ismerjük Thaiföldet.

Szingapúrban már voltunk kettesben a férjemmel, oda is tervezünk egy pár napot a nyaralás végén és Kuala Lumpurban is szeretnénk pár napot eltölteni.

Remélem a kislányom jól fogja bírni a nyaralást, persze mindig őt fogjuk szem előtt tartani, hogy csak azt tesszük, ami neki jó.

Örülök, ha írtok egy pár tanácsot, mire figyeljünk oda.

2012. okt. 10. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném, mennék.

Kicsit irigykedem, de minden rosszindulat nélkül. Azért érdekes, hogy még véletlenül sem Mo-on éltek. Sajna itthon kevesek tehetik meg. :-(

2012. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
ilyen idős lányom van, utál utazni és rosszul alszik idegen helyen, de szerintem h nem ilyen lenne a természete, vele már bevállalnám.
2012. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Mi Afrikában éltünk 5 és 14 hónapos kora között a férjem munkája miatt és azóta is állandó mozgásban vagyunk.

Szerintem vigyél pár tárgyat, ami állandó, pokrócka, valami plüss, ha van ilyen, amivel szeret aludni.kölesgolyó az útra :)

Nem lesz gond, nem kell túlaggódni, érezzétek jól magatokat, élvezzétek a pihenést.

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként nagyon jó kislány, ha

2012. okt. 10. 17:03
 8/9 A kérdező kommentje:

Az előbb lemaradt az üzenetem másik fele. :)

Szóval nagyon jó kislány, ha ebből indulunk ki, akkor szerintem jól fogja viselni az utazást is.

2012. okt. 10. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
2-es vagyok. Még annyit, hogy ha lehetséges alvásidőben utazzatok. Akkor nagy része meg van oldva. Mi általában így közlekedünk. Magyarország - Ausztrália vonalon. De 3 évig az USA-ban is éltünk. Akkor volt, hogy először Sydney-be (férjem ausztrál), Budapestre utaztunk, majd vissza az USA-ba. 2-3 hét leforgása alatt. A gyerekekkel általában míg kicsik voltak nem volt gond, aludtak, ettek, játszottunk. Most hogy nagyobbak sokkal többet nyafognak :)
2012. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!