Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikor adtátok (ha...

Szülés után mikor adtátok (ha adtatok) oda a hálapénzt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt kijöttem volna a kórházból.
2012. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollon.
2012. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én császáros varratszedésnél, de nem pénzt, hanem ajándékkosarat,mert a pénzt nem fogadta el senkitől sem.
2012. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Varratszedéskor még a kórházban.
2012. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!
2012. okt. 11. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi úgy csináltuk, hogy a férjem adta neki oda. Ez nagyon jó volt így, mert Ő meg tudta keresni a szobájában, nem nekem kellett kínlódnom, hogy ne lássa a többi beteg, vagy a nővérek. Nem kellett tartogatnom magamnál a megfelelő alkalomra várva. Reggel műtöttek és ha jól emlékszem még aznap délután, vagy másnap adta oda a férjem a borítékot. Nekem nem volt varratszedés császár után, a 6 hetes kontrollt én egy kicsit későinek tartottam volna.

Egyébként a legtöbb beteg varratszedéskor szokta.

2012. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hétfőn szültem, csütörtökön mentünk haza, pénteken kellett visszamenni varratszedésre, akkor adtam oda.
2012. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi közvetlenül a császmetszés után az őrzőben odaadtuk. Szerintem jó volt így, mert az 5 nap alatt amíg bent voltunk mindennap jött, megnézett, kérdezte minden rendben van-e.
2012. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, és a varrat szedésen adtam oda, pedig mikor kijöttünk a kórházból, aznap még a dokival is találkoztam, de úgy gondoltam itt még nincs vége a "terhességnek-szülésnek", majd a varratszedésnél.
2012. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!