Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mikor adtátok oda a hálapénzt?

Ti mikor adtátok oda a hálapénzt?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz választott dokim, akkor az ügyeletesnek is illik adni vmit?Szülés után hozzá kell majd visszamennem, vagy másik ügyeleteshez?

2012. aug. 30. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadsz dokit, miért akarsz fizetni??? Hisz az ügyeletes orvos akkor épp a munkaidejét töltötte, tehát megkapja érte a fizetését!!!
2012. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott orvosom. Mikor utolsó nap bejött hozzám, adtam neki dísztáskában egy üveg bort, és mellé raktam a borítékot. Így mindenki gondolt amit akart.

Ha nem lenne fogadott orvosom, akkor nem feltétlenül adnék neki. Viszont ha nagyon meg lennék elégedve a munkájával, akkor biztos megjutalmaznám egy jelképes összeggel.

2012. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én utolsó vizsgálat alkalmával, mikor hazaengedett akkor adtam oda mindkétszer.

Ügyeletesnek nem adtam volna szerintem.

2012. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fogadott orvosom volt, amikor hazamentem a kórházból, akkor adtam oda a pénzt.

Ügyeletesnek nem hiszem, hogy adtam volna, pl. az éppen műszakban lévő szülésznőknek, nővéreknek sem adtam (fogadott szülésznőm nem volt).

2012. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosom volt. Varratszedésnél adtam oda a borítékot.
2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. szept. 2. 06:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, itt egy csomó megszorítás, itt volt a válság. Mégis szinte ragaszrodtok, hogy adjatok az orvosnak pénzt. Nem értem az embereket. Komolyan.

Én, hullaszálító voltam. Az alja szenny munka, de fontos munka ugye? Megismételhetetlen.

pl. Vonat balersetnél, az elhunyt belsőségeit szedtem össze. 200m -ről hoztam vissza a felső testrészét. Be a koporsóba. Felöltöztetés,ravatalozás, temetés. Mindezt nettó 65.000 Ft ért. Mégsem jár hálapénz. Mi nem érdemeltük volna meg talán? Vagy mi alapból sokat keresünk.

Nem számonkérés, csupán egy hangos gondolkozás kivetülete.

2012. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval. aki megérdemelné, pont ő nem kap. erről eszembe jutott egy idevágó idézet ami miatt le lehet pontozni: a kutya is oda sz@rik ahol nagyobb a rakás
2012. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!