Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor 9 hónapos lesz a...

Karácsonykor 9 hónapos lesz a kislányom. Milyen ajándékot vegyünk neki? Nálatok mi volt ebben a korban a kedvenc játék?

Figyelt kérdés
"Hasznos" dolgok is szóba jöhetnek!
2012. okt. 11. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ne vegyél neki semmit, úgyis sokmindent kap majd a családtól, ami meg kell neki, azt ünneptől függetlenül is megveheted
2012. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem akarjuk elhalmozni, de a rokonság is kérdezte, hogy mit vegyenek neki, és hogy segítsek nekik ebben.

Azért vmit mégis csak vennénk neki , hogy szenteste legyen vmi a fa alatt.

2012. okt. 11. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Építőkocka, formabedobó, sütifaló bödön, járássegítő, járgányok, kismotor, rajztábla, golyópálya

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Persze van amit ezekből csak később fog használni, de jobb karácsonyra ilyeneket kérni a rokonoktól szerintem, akár előre is.

2012. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ja és egy hasznos dolog: autósülés.

2012. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Játék sátor-esetleg olyan amihez van alagút!Oda bebújhat,mászhat.....
2012. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor lesz tíz hós a lányunk, mi akkor rakjuk a fa alá az etetőszéket, fürdőkarikát, és persze mindenképpen kap játékot is, imádja a csörgő, zörgő játékokat tehát olyat fog kapni, emellett mindig elkúszik a tv távirányítóért, ezért vettünk neki egy kis zenélő telefont tele színes gombokkal na de az nem jön be neki , így karira kap egy ugyan olyan tv távirányítót mint a miénk csak épp elem nélkül, hagy örüljön:)kap még ruhákat, és egy állathangokat kiadó zenélő zongorát.
2012. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi egy lábbal hajthatós járgányt veszünk neki, ami egyenlőre hintaként, később mopedként használható és a kormànyán zenèlő, csörgő-zörgő dolgok vannak :) most 6 hónapos és ismerősünknél látott ilyet, folyamatosan azt bámulta és nevetett.
2012. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi FP móka kockás vonatot vettünk neki. Pont 9 hónapos volt akkor ő is. Akkor is imádta és most is sokat játszik vele.
2012. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem vennék neki különösebben semmit. Én sem kaptam sztem ennyi idősen semmit, legfeljebb olyat amit így is úgy is megvettek volna!

24/N

2012. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!