Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek pici babájuk van,...

Akiknek pici babájuk van, milyen gyakran vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nálunk teljesen változó! Van, hogy napokig semmi, mindketten totál fáradtan esünk be az ágyba, utána meg van, hogy napokig minden nap :)
2009. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2szer!
2009. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Heti 3 min.

2009. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Mi nem vagyunk surun egyutt, de mindkettonknek ennyire van igenye, ezert igy jo. Egyebent nalunk is valtozo. Valamikor hetekig semmi,aztan meg minden nap.
2009. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Amíg pici volt a babánk addig nagyon ritkán, 2-3 hétben egyszer, mert nagyon sokat ébredt éjszaka és én hulla voltam.Most hogy már egy éves, heti 1-2szer
2009. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Heti 2 átlagban,van hogy kevesebb van hogy több.Általában nekem nincs kedvem,ha elmarad,apa bírná minden nap (kérdés meddig? :)
2009. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Hetente 2-4 alkalom.Az esetek 99%-ban a párom a fáradt és nekem van kedvem,de tegnap a másik 1 % volt,én aludtam be.Meg is kérdezte a párom,hogy a francba van még erre is energiám minden nap?!Ha ő nem lenne hulla fáradt 2x is lenne naponta kedvem és energiám :D Hozzáteszem,4 hós a lányom,jó baba,de teljesen egyedül vagyok vele,szóval engem, is le tud fárasztani nap végére.
2009. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Átlag heti 1x, van, hogy 2x, de nekem még mindig sokszor kellemetlen még sikositóval is az első pár perc, mert teljesen szétesett a hormonháztartásom... Amúgy előtte kb heti 2x voltunk együtt, szóval nem "romlott" tetemeset a helyzet :)
2009. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van hogy egy honapon keresztul semmi.de van ugy ogy 3 napban mind a harom nap egyszer de vagy reggel vagy keso este.10 hos kislany anyuja. ja es ha megkerdezhetem szerintetek meddig lehet meg a lanyunk elott csinalni (olyan zavaro es szegyelljuk magunkat elotte.) 10 hos a kis csajszi.koszike
2009. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

heti 1x


utolsónak: hogyhogy a baba előtt csinálni?????

a 10 hónapos baba jelenlétében szeretkeztek?????!!!!

2009. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!