Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szűlész után ti mikor voltatók...

Szűlész után ti mikor voltatók együtt a párotókkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

6 hónapja szűltem. És mi még mindig nem voltunk együtt. Sajnos elég sokáig voltunk kórházban a Picivel. Utána nehezen mentek a napok, mert a kis csajszi állandóan sírt, 2 óránként ettetem. Teljesen hullák voltunk.

Mára már 1-1/2 órákat alszik egyfolytában. De akkor vagy dolgozik a férjem, vagy mást kell csinálni! Ez másnál is így van, vagy csak én nem csinálok vlamit jól?

Ti hogy oldótátók meg??? Kérlek segítsettek!


2010. febr. 16. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a doki zöld utat adott, már össze is bújtunk. 6 hónap nagyon sok idő, tudom, hogy hullák vagytok, de muszáj törődni egymással is. Ne legyen olyan, hogy mást kell csinálni, ha elaludt, bújjatok össze. Beszéld meg a pároddal, hogy kis romantikát akarsz, tedd le a kicsit aludni, tegyetek be egy dvd-t, és bújjatok össze az ágyban, úgy nézzétek. Töltsetek bort (ha szoptatsz, akkor neked szőlőlét), koccintsatok, és figyeljetek csak a másikra. Aztán már rátok van bízva a folytatás. Amúgy éjjel is másfél órákat alszik a gyerek? Csak mert az egy fél éves babának nagyon kevés, sokkal hosszabb ideig kellene aludnia éjjel! És ha éjjelre rakod le aludni, akkor nem alszik huzamosabb ideig? Mi olyankor bújunk össze legtöbbször, amikor elaludt az esti rituálé után. Kitartás, és drukkolok.
2010. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ki próbáljuk esti időszakot.

Este tovább alszik. Ez változó hajnal 4-5ig. De ekkor már elég hullák szoktunk lenni, vagy a párom itthon sincs mert éjszakás:(.

2010. febr. 16. 10:03
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van ahogy írtad.Mi is sokat voltunk kórházban és amikor beteg a gyerek (nem enyhe megfázás) hát az embernek nincs kedve az együttléthez.Nálam legalábbis így működik.Nekem 6hónapos is elmúlt a kicsi de még nem voltunk együtt.Valahogy nem megy.A gyereknek jön a foga nyűgös és sokat van fent.Én teljesen hulla vagyok,mert egész nap a kicsivel foglalkozni meg a háztartást ellátni kicsit sok. Ötletem nekem sincs hogyan lehetne ezt megoldani.Csak azért írtam hogy tud nem vagy egyedül.

Azért kívánok nektek kellemesen eltöltött órákat!

2010. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnyugtató, hogy ezzel nem vagyok egyedül!

Sajnos én is egyedül vagyok szinte a gyerekkel. A férjem sokat dolgozik! Ő is hulla-én is!

Valami majdcsak lesz...

2010. febr. 16. 10:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló este mikor a kicsi már elaludt vagy hétvégén mikor elalszik délután.Mi is hullák vagyunk(én egész nap egyedül vagyok semmi segítségem nincs a férjem meg reggel 6-kor megy és este 8-kor jön) meg nekünk is van mit csinálni,de azt abba lehet hagyni nem fog elszaladni előled.:-)Minél több idő telik el annál rosszabb, a végén már teljesen el fogtok távolodni egymástól.Este ha elaludt a pici ugorj a párodra:-)
2010. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem!!!:)
2010. febr. 16. 10:12
 7/16 anonim ***** válasza:
10:11-es vagyok azért mi sem vagyunk olyan sokszor együtt kb.heti 1-2 de inkább 1.Az is valami:-/
2010. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6 hónap nagyon sok idő! Itt az idő lepd meg apát hogy lessen az álla is :))) és ne hanyagoljátok el ez együtt léteket! Tudom h nem ez a legfontosabb de legalább heti 1 alkalom legyen meg! és inkább egy msást vagy takaritást hagyj ki helyette! :)


(mi egyből együtt voltunk ahogy lehetett és jót tett!! pedig hulla voltam mert nyűgös volt a babám állandóan---most is az )((:

2010. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
le essen :)) csak nehéz volt az éjszaka :P
2010. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlóképp volt, és nem riogatni akarlak, de a gyerek egy éves koráig nem élveztem a szexet, nem is igen erőltettem, gyorsan a férjemnek legyen jó, és hagyjuk abba.

Most másfél éves a kisfiunk, már nekem is eszembe jut esténként, h lehetne valami:)

Adj magadnak időt, nem szabad erőltetni, a férjedet egyébként máshogy is ki lehet elégíteni, mi sokat csináltuk:)

Ha már úgy érzed, h kell, akkor kezdjétek el.

2010. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!