Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rávenni az 1...

Hogyan tudnám rávenni az 1 éves babám h megigya a tápszert?

Figyelt kérdés
1 évesek leszünk 23-án, egyre kevesebb a tejem ,de a kislányom nem akarja elfogadni sem a tejet, sem a tápszert.Próbáltuk hogy mama vagy apa adja oda, de sír és keres engem.Este és napközben csak cicin alszik el.
2009. aug. 6. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam belekeverni epres vagy málnás tejpépet amit szeret, de még a szájához sem veszi a cumit.Egyébként a vizet és a teát elfogadja cumiból.
2009. aug. 6. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
És miért nem te adod neki? Ezt nem értem!
2009. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenkor már nem csak tápi ehet az a baba! Kis sárgarépa, alma lereszelve, megkockáztatom: leszűrt húsleveslé+ pici húsi összeturmixolva....

2009. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindent megeszik már, csak még szeretnék adni napi 2szer tápszert,azért nem én adom, mert egyből fordul a mellemhez és húzza le a pólóm.
2009. aug. 6. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Hát,de a testi közelségedre van szüksége. Rakd a karodba,ülj le vele,majd odafodul a cicidhez,de nem baj,majd bekapja cumisüveget,csak légy türelmes.
2009. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom eddigi összeolvasott tanulmányaim alapján, hogy 1 éves kor felett már el is hagyhatod akár. Szóval miért is erőltetni?
2009. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. Tápi vagy tejcsi , esetleg vegyesen; aztán ezeket felváltja a "más" jellegű"táplálék. Mivel ezeket elfogadja a babád, akkor ne erőltesd a tápszert . (Nagyon sok anyukának , itt olvasom-, meg pont az a gondja, hogy nem tudja a babát átszoktatni az új étrendre! )Ne keverd meg a kicsidet, ha nem kéri se a tápit , se a cicit, akkor ezt fogadd el.Az alvásnál meg próbáld leszoktatni a ciciről pl. cumival
2009. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gy.orvos, hogy napi fél liter tejre/tápszerre van szükség a csontjai fejlődéséhez. Lassan 15 hósak leszünk és reggel és este tápszert kap. Nekünk is nehéz volt a cumisüvegre áttérni végül a Tomee Tippee-t elfogadta, mert ez anyamell formájú.

[link]

Esetleg egy kis vaníliás cukor, Nesquik kakaópor?

2009. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Készits neki tejpépet,hátha azt megeszi.Külömböző izekben van és azt kiskanállal adhatod.
2009. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!