Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel tudnám rábírni...

Hogyan, mivel tudnám rábírni a kislányom h megigya a tápszert vagy a tejet?

Figyelt kérdés

Egy évesek múltunk, és nem hajlandó meginni sem tejet,sem tápszert, sem a babatejet.

Cumiból iszik de csak vizet, semmilyen tej alapút nem hajlandó meginni.


2009. aug. 28. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Izesitve valamivel? Gyümölcsturmix? Tejpépek helyette?
2009. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam a tejpépet is hígitva , de azt sem issza meg.
2009. aug. 28. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

én turmixolom neki gyümölccsel. 180ml tápszerthez háromnegyed banánt összeturmixolom, és úgy eszi. kb 240-260mlre jön ki ez így együtt, banán méretétől is függő. Az én gyerkőcöm semmilyen más gyümivel nem issza meg a tápszert, csak így. már nem is próbálkozom. régebben szerette őszibarackkal is. Az egyszerűbb volt, mert fele viz, fele őszilével csináltam a tápszert, nem kellett ennyit turmixolni. próbáld meg esetleg a gyümilés verziót.

az ízesített tápszerek és tejpépek nekünk sem jöttek be. ha nagy ritkán tejpépet adok neki, azt is gyümivel keverem össze mindig. egy éves most

2009. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kakaó? vagy az ilyenkor még korai?
2009. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam még szopott 1 évesen (mondjuk még mindig 14 hós) és nem akarta pohárból meginni a tejet.

Egyik nap egy korty, másnap semmi, aztán az én bögrémből...

Kb 3 hét alatt tudtam vele megszerettetni.

Fokozatosan. Nem próbálkoztam kakaóval, meg cukrozni meg ilyenek. Minid ugyanúgy kínáltam. Pohárból!

Nincs cumisüvege.

2009. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcslével keverd vagy vegyetek ízesített tápszert (van vaniliás,. banános)
2009. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is pont ezzel küzdünk a kisfiammal, aki 1 éves lesz. Ma felhívtam a védőnőt, és azt mondta, hogy ne nagyon erőltessem, lehet, hogy megunta az ízét a tejnek.Azt mondta, hogy tejpép(mert azt mi esszük),meg ha eszünk joghurtot, sajtot, túrót, akkor megkapja a napi fehérje adagot. Illetve próbáljuk ki a MACI kávét, vagy kakaót rakjak a tejbe. Még nem próbáltam, de majd kipróbálom.
2009. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!