Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 38 fokos lázzal elvinnétek a...

38 fokos lázzal elvinnétek a babátokat orvoshoz, ha semmi más tünete nincs?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha második nap is lázas akkor mindenképp!!
2009. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár adag germicid c, egyéb lázcsillapitó, hűtőfürdő után, ha nem múlna, igen. Kb egy nap után.
2009. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is hasonló cipőben jár, neki 39 fokos a láza, s nincs semmi tünete, ráadásul ugyanolyan jókedvű mint máskor. Voltam vele dokinál, s azt mondta valószínűleg vírus, de figyeljem, mert ha még két napig lesz láza, akkor elküldi vérvételre. Szerintem csillapítsd a lázát, és figyeld, ha nem múlik, vagy nem tudod levinni a lázát, akkor holnap vidd el dokihoz. Jobbulást nektek!
2009. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reggeltől lázas. Azért gondolkozom, hogy elvigyem-e vagy ne, mert Ő nagyon be tud lázasodni :( Múltkor is így kezdődött, aztán estére 41 fokos láztól lázgörcse lett, hiába adtunk bármit :( De viszont a lázon kívül nincs semmi baj.
2009. aug. 6. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már volt lázgörcse, akkor vidd el dokihoz szerintem.
2009. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hete a lányomnak is kb 5 napig 39 feletti láza volt.2. nap elvittem dokihoz aki továbbküldött, megállapitották hogy virus:( aztán elkezdett a hasa is menni, de az 5. nap minden elmult se láz se hasmenés.És végig jó kedve volt, evett ivott, nevetett.Csak lázas volt.Ha holnap is lázas azért én elvinném a dokihoz a helyedben.

Ja azt mondták ilyenkor nyáron gyakori ez a hányás, láz, hasmenéses virus.

2009. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már volt lázgörcse mindenképpen vidd orvoshoz.
2009. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!