Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jöhet egy anyós kérdés?

Jöhet egy anyós kérdés?

Figyelt kérdés
Tudom már unjátok de muszáj kiírnom, és tanácsot kérnem. Egy jó anyósról van egyébként szó. Egy dolgot kivéve. Kislányom 15 hónapos extra hisztis korszakát éli ami a kajázást illeti. Sosem volt jó evő. Én egy következetes anyukának tartom magam. Szóval ha én nevelni akarom akkor azt tudatosan teszem. Nem elbóditom hogy ha ezt most megeszed kapsz ezt vagy azt. Most úgy alakult hogy anyósnál lakunk (házfelújítás van) Egyszerűen ha hallja sírni (hiszti) a gyereket elkezd duzzogni rám hogy miért nem hagyom elmenni azt a gyereket mit KÍNZOM :O Látom hogy nem fáj a lányomnak semmi nem álmos csak épp megint hisztikézik mert enni kell. De ő rögtön elkezd jönni azzal hogy bezzeg ha ráhagyom csendben megeszik mindent... :/ Ezt sem értem. És tudjátok az is baj hogy onnantól hogy látom hogy neki nem tetszik v.mi elkezdek én is begurulni amit persze érez a gyerek. Még ezt kell tűrnöm egy pár hétig :( A kérdés hogy bírom ki, és hogy hogy mondjam meg hagyjon engem nevelni a gyereket és ne szóljon bele ........
2012. okt. 13. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én is következetes vagyok, de pont az evés az amiből soha nem csináltam ilyen tortúrát.

az a baj, hogy ha hisztizik a gyerek és márpedig ennie kell akkor nem azt éred el vele, hogy ezután jól fog enni, hanem megutálja és jönnek a valós étkezési gondok.

szerintem nem szabad kaja téren a hisztiig elmenni, ha nem éhes akkor szálljon ki a székből és menjen a "dolgára". következő étkezésnél majd éhes lesz és eszik.

én még van, hogy a tv-t is bekapcsolom mert enyém unatkozik ha csak ketten eszünk, igaz enyém már 3 éves :)

102cm és 15 kiló, tehát nem egy duci fiú :)


anyósra meg csak annyit, hogy tisztázd vele, lehet, hogy rosszul csinálod, de a magad hibáit neked kell elkövetned, ezt tartsa tiszteletben :)

2012. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi válaszolóknak amiket írtak. Megpróbálom azokat amiket tanácsoltak. Köszönöm.
2012. okt. 13. 20:53
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy későn írok, de én megtudlak érteni. Amit csinálsz az nem megerőszakolás, csak nem akarod azt látni, hogy a gyereked éhen hal. Szerintem mond meg anyósodnak, hogy nem kínzod, csak egy kicsit muszáj ennie.
2012. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!