Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hetes a babánk, egésznap...

1hetes a babánk, egésznap csak eszik, meg alszik. Normális ez? De viszont éjszaka meg elég nyügös, keveset alszik. Mit csináljak hogy ez megcserélödjön?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még csak esznek és alszanak, emiatt ne aggódj. Nálunk is ébren volt éjszaka, erre az volt a gyerekorvos tanácsa, hogy akkor napközben keltsem 3 óránként és etessem meg, legalábbis addig, míg el nem éri a 4 kilót. Így várhatóan éjjel többet fog aludni. Az én fiam, így is felkelt éjjel enni, de nem nyűgösködött.


Van, aki ellene van az ébresztgetésnek, ha te is, akkor ne keltsd fel, én más módszert nem tudok. Esetleg hasa fáj estére? Mert nálunk az is volt, hogy nem büfizett nappal és estére bántották a szelek.

2009. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony jól kipiheni magát nappal, így éjjel nem álmos annyira. Hát ha nagyon bealudt, én is keltettem 3 óránként szopizni. Evés után sétáltam vele kicsit a lakásban, dumáltam neki, vagyis nem aludt el rögtön. Igy szépen aludt éjjel, és nappal sem kellett kelteni enni, magától kelt és evett 3 óránként. Ha az elején éjjel 2- szer eszik, az még teljesen okés.
2009. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!