Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik babátok 26 fokos...

Gabszem kérdése:

Miben alszik babátok 26 fokos szobában?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit adjak rá hogy ne is fázzon és ne is legyen melege. Betakarni nem lehet, mert rögtön lerúgja magáról, nagyon sokat ficereg éjszaka. Most vékony pamut hosszú ujjú rugiban és egy ujjatlan body-ban alszik.
2012. okt. 13. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nálunk is 25 fok van,panel,és épphogy langyos a radiátor.télen nem ritka a 27 fok,ha nagyon fűtenek.

nyáron 32 fok,az halál

fiam három éves,hálózsákban alszik és pizsiben

2012. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mi 10. emeleten laktunk panelban. Télen 30 fok volt. Nyáron még melegebb.

A hálózsákot nem szereti? Én adnék rá egy vékony ujjatlan hálózsákot.

2012. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocs,ez kicsit off: ilyen panelokban miért nem kezdeményezitek,h szereljenek fel hőmennyiség mérőket...Mi 10.-en középső lakásban laktunk fősuli alatt,alig ment a fűtés télen,ott is meleg volt,DE mi alig fizettünk,mivel szereltek fel ilyeneket...Mikor jöttek leolvasni a pasi mondta is,h az egyik legjobb a mi lakásunk fűtési szempontból,szerencsénk van.
2012. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi ezeréves téglában lakunk, a földszinten, majd megfagyunk, alig fűtünk és 40-50 e ft a fűtés/hó novembertől:((((

Mekkora pazarlás megy nálatok, hihetetlen!!!!!


KÉrdésedre a válasz: bőven elég, nem kell betakarni, azért takarózik ki, mert melege van.

2012. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nyáron, amikor kb 26 fok volt nálunk éjszaka, akkor én csak egy rövidujjú bodyt adtam rá és még így is melege volt.

Ha a te babád fázósabb, akkor még max egy vékony, ujjatlan pamut hálózsákot adnék rá.

Ha rugit adsz rá és még be is takarod, akkor szerintem megsül szegényke.

2012. okt. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerinted miért nem szerelnek fel?mert az idióta lakók nem szavazták meg.se a fűtés korszerűsítést,se a panelprogramot.így sűlünk meg télen
2012. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkor folytatom az offot:

Mi is ilyen szabályozós leolvasósban lakunk Szombathelyen. A gatyánkat elfizetjük a 20 fokra, amit a kicserélt ablak mellett biztosítanak azóta, hogy ez az egyedi mérős módszer van. Előtte a havi számla ugyanennyi volt, mint most, 27 fokkal, télen nyitott ablakkal, most azonban 20 fokig ha elmegy a hő, örülünk, hogy nem kell felvenni kabátot is, a havi számla ugyanennyi és nyáron jön a bónusz: plusz 40-60 ezer forintos elszámoló számla évente.


On:

Nálunk decemberben jön a baba, már be van készítve a hősugárzó, de 24 fokig hagyjuk majd csak felmenni. Igazából éjszakára a 24 fok is sok szerintem. De majd meglátjuk a picilány mit fog szeretni. Mi hosszú ujjú bodyt, ujjatlan rugdalózót és hálózsákot gondoltunk egyelőre.

2012. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nálunk még nem csinálnak panelprogramot és fűtéskorszerűsítést, mert a mi házunk újnak számít, mert 1986-os és nem régebbi, mint a legtöbb panel...
2012. okt. 14. 10:16
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ennyi rá. Nyáron amikor ilyen meleg volt, én rövid bodyan és pizsinaciban altattam a lányomat, zokni nélkül.
2012. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!