Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Azt már kezdem belátni, hogy a babahám bizonyos helyzetekben hasznos lehet, de EZ?!

[link]


2012. okt. 13. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vagytok úgy oda....

Itthon is lehet kapni, nagyon sok márka gyártja...

sokan vezetgetik a gyereket,mielőtt megtanul önállóan járni.Ki így ki úgy...

Ez derékkímélőbb,mint ha hajolsz és vezeted...és a két kis keze is szabad,tud egyensúlyozni...

(nekünk volt,és nagyon szerettük)

2012. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tehát akkor még egy dolog, aminek a segítségével nem kell a gyerekhez érni.

Én élveztem a hajolgatásos vezetgetést és nem bánom, ha fáj tőle a derekam.

2012. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem viszont gerincsérvem van és nagyon jól jött:)
2012. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is. Na és? Kutyát kötünk pórázra, nem gyereket.
2012. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hű, ez a kutyát kötünk pórázra szöveg... Pont olyan, mint "a nagyanyáink idejében sem volt ultrahang/magzatvédő vitamin/légzésfigyelő stb mégis felnőttünk valahogy".

Ez nem póráz.

Ez egy segédeszköz a gyerek első lépéseinél.

Általában a gyerekhámot szoktátok egyébként előszeretettel póráznak hívni, aminek ehhez köze sincs.

Amúgy a gyerekhám egy remek találmány, mi fogunk venni, ha már szükség lesz rá.

Jöhet a lepontozás, amiért ilyen rossz anya vagyok, hogy képes vagyok hámra rakni a gyereket, ahelyett, hogy megkockáztatnám, hogy esetleg egy autó alá szaladjon egyszer.

2012. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor rossz anya vagy.

Meg eszed sincs, hogy egy pórázt az ultrahanghoz és a magzatvédő vitaminhoz hasonlítasz. FOGD MEG A GYEREKED ÉS TANÍTSD MEG TE MAGAD JÁRNI, NE MEGINT EGY SEGÉDESZKÖZHÖZ NYÚLJ!

Van már kiságy, mózeskosár, bébihordozó, babakomb, babakocsi, mind olyan segédeszköz, ami távoltartja tőlünk a gyereket.

Én kézben fogom és hordozom, mert attól mert kibújt, attól még igényli a közelségem és ne egy ilyen idióta póráz tanítsa már meg járni, hanem én!

2012. okt. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom utolsó,hogy Te az vagy ,akinek aztán beszélhet az ember...úgyis egyet fújsz ,mint a pereces :DDDD
2012. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16-os. Fogalmad sincs, hogy miről beszélsz, máskor tájékozódj egy kicsit, mielőtt valamiről ennyire szélsőséges véleményt alkotsz, mert így eléggé butuskának tűnsz :)

Természetesen kézenfogva fogom vezetgetni a gyereket, és tanítgatom, hogy nem szabad elengedni a kezem, nem rohangálunk össze-vissza, stb. De azt nem várom el tőle, hogy ezt mind rögtön az első séták alkalmával megértse. Ezért amellett, hogy fogom a kezét, ott lesz a hám is, mint biztonsági felszerelés. Nekem ez a megoldás szimpatikusabb, mint az, amikor a 3 éves gyereket is babakocsiba teszik és lekötözik, hogy ne kelljen vele bajlódni.

2012. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!