Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, a babákat...

Mit gondoltok, a babákat zavarja, ha az anyukájuk hamisan énekel nekik?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek borzsztó hangja van, ennek ellenére imád énekelni. Néhány hetes pici babájának is énekel, kíváncsi vagyok, a pici élvezi-e a dolgot:))

18L



2012. aug. 15. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem én vagyok az ismerősöd:) én is hamis vagyok de énekelek az öt hós lányomnak, nem látom, hogy zavarná, érdeklődve figyel és mosolyog:) (lehet magába röhög):))) a fiamnak is énekeltem, jelentem túl élte mert már 10 éves , igaz négy éves volt amikor a számra tapasztotta a kezét és azt kérte, hogy anya ne énekelj:)))))))
2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nemhiszem hogy zavarná.

Kiskorában csak úgy aludt el ha énekeltem neki, nem

Sok dalt tudtam, még nyáron is a kis karácsony nagy karácsonyt énekeltem neki, nem zavarta!

Most már bővült az ének tudásom, 3,5 éves, imádja ha énekelek neki!

2012. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:)))

ismerősöm babuja is mosolyog:)))

2012. aug. 15. 18:57
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
nem zavarja de 2 éves kor után,romlik a hallása(mármint a zenei) ha sokat énekelnek neki hamisan
2012. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem az sokkal fontosabb, hogy a szülei énekeljenek neki, mint az hogy az hamis.

lehet, hogy később befolyásolja a hallás fejlődését, de gondlom, génekben sem örökölt mást.

2012. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen:)
2012. aug. 15. 21:14
 7/13 Kerria ***** válasza:

Pocsék hangom van :P és anno megfogadtam én ugyan ilyen hanggal nem éneklek majd a babámnak, majd csak mondókázok neki.

Tündérkém megváltoztatta eme gondolkodásomat, amíg mondókákat mondtam, nézett rám bambán, ahogy elkezdtem énekelni, mosolygott, gügyögött, na nem kinevetett, hanem látszott rajta, hogy ez megnyugtatja....

Én kislányom élvezi... és abszolút nem foglalkozik azzal hamis-e, vagy repedt fazék-e a hangom. Persze, ha már nagyobb lesz, akkor lehet nem fogja így gondolni, de amíg boldognak látom tőle, addig énekelek (persze csak otthon :D, a négy fal között)

2012. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is és a párom is szoktunk énekelni az 5hós lánykánknak! Mind2-nek repett fazék hangunk van, de a picinknek tetszik! Biztos pár évesen már neki se fog! :)
2012. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
zavarni nem zavarja, de valszeg kihatással lesz majd az ő hangképzésére.
2012. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon hamisan éneklek és gyerekkoromban többször megszégyenítettek énekórán ,soha nem mertem még csak dudorászni sem.

De a babámnak akár az utcán is ,és annyira de annyira nem érdekel ki mit gondol,mert NEKI tetszik :))))

2012. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!