Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mit tennétek a...

Anyukák ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A fiam 11 hónapos éjszaka minden egyes felkelessel ugy alszik vissza ha kap tapszert. Csak így altatja vissza magát . Nem sokat szokot kapni de csak így alszik vissza.

Nagyon nehéz mert cumizni nem cumizik .

Ha nem adok neki képes üvölteni akar 1 órán át ( tudom mert mar próbáltam azt is )


Kérlek írjatok valami tanácsot hogy hogyan tudnám vissza altatni etetes nélkül


2012. okt. 15. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Teával nem próbáltad?

Nálunk ez napközben volt probléma. Csak akkor aludt el, ha tápszert kapott. Hiába nem evett sokat, a szilárd étkezései "veszélybe" kerültek ezáltal. Egyszer aztán úgy döntöttem nincs tápi, tea van. Néhány alkalommal nyüglődött ugyan, de megszokta. Most már gond nélkül elalszik a teával is.

2012. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen a napi rendetek? Nem lehet, hogy napközben kialussza magát? Vacsira mit kap? Jól eszik ilyenkor?
2012. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem ne próbáld leszoktatni, előbb-utóbb úgyis leszokik magától. Az én lánykám is 11 hónapos, és 1x kelek még vele. Ez van, ezt "osztotta a gép":)

2012. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az enyém kapott egy cumisüveg vizet az ágya mellé és éjszaka kiszolgálja magát.
2012. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Második válaszolonak üzenem hat van h nappal 1 x alszik de az átlag napi 2 x este vacsira rendesen eszik és nappal is nagyon sokat eszik mindent amit mi


És van h éjszaka fájósan sír fel

Az is lehet h öt ennyire zavarja a fogzas

2012. okt. 15. 09:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert meg 1 foga sincs
2012. okt. 15. 09:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Teát iszik de azt eldobja
2012. okt. 15. 09:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok!


Kérdező lehet sok már a napi kétszeri alvás. Mikor szokott aludni? Nem lehet, hogy délután későn fekteted le és kialussza magát?

Nálunk akkor volt ilyen éjszakánk amikor átváltott a lányom a kétszeri alvásból az egyszerire. Mert amikor nem vettem észre akkor már sok volt és éjjel kelt és ő akkor "élt" másnap nem engedtem csak egyszer ebéd után aludni és azóta végig alussza az éjszakákat.

Mikor kell mikor szokott lefeküdni?

Bocsi, hogy turkálok a magánéletetekben csak segíteni szeretnék.

2012. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért baj hogy kell neki a tápszert? Próbáld meg lefekvéskor adni neki és akkor talán nem ébred föl. De én sem szoktatnám le, majd magától leszokik.

És az hogy mennyit alszik nappal, hát nem tudom. Én sosem tudtam szabályozni ezt. Mindig láttam rajta ha már álmos és akkor letettem, függetlenül attól mióta van fent. Az én fiam 15 hós koráig 2x aludt egy nap. Az alvásába én nem piszkálnék bele.

2012. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én ikreim is 1 évesek és éjjel 1x még mindig kérik a tápszert. Próbáltam én is vizet, de az nem volt elég. Volt olyan időszak, hogy többször is ébredtek, sokszor hasfájás miatt. Olyankor szoktam néhány csepp Espumisant csepegtetni a tápszerbe, mert attól könnyebben tudnak pukizni és nem ébrednek fel rá. :)
2012. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!