Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit tennétek a...

Anyukák! Mit tennétek a helyembe? Elmennétek?

Figyelt kérdés
2 hét múlva hivatalosak vagyunk vidéken esküvőre ahol anyósék laknak.4 hós a babánk és nem merem a nagynénikére hagyni aki pedig jól foglakozik a kicsivel.Aggódok,hogy fog viselkedni.4 óránként szoptatok,tehát erre az időre úgy is oda kell szaladni megetetni,de hogy fogja bírni nélkülünk?
2011. máj. 11. 10:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
el.max nem maradnék sokáig késő esti etetés után aludnék vele
2011. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

lefejed a tejet előre,és oda se kell menni

ellessz jól a nagynénivel,ne aggódj

2011. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10%

Most elsősorban anya vagy aki 4 óránként szoptat,a babádnak szüksége van rád,a közelségedre.Mivel nem tudnál visszarohangászni szoptatni és a nagynéni kénytelen lenne cumisüvegből etetni,fennálhat,hogy a babó leszokik a ciciről,mert zgye a cumisüvegben levő kajáért nem kell megdolgoznia:)Igaz,hogy nem napokig tartana az esküvő,de van rá példa,hogy egyetlen üvegből való etetéstől elment a babó kedve a cicitől.

Én a helyedben szépen toleránsan visszautasítanám a meghívást.

Ráadásul nem is tudod,a távollétedre hogyan reagálna a pici.Lehet nem is fogadná el a kaját mástól úgy,hogy téged nem lát,vagy épp az üveget utasítaná vissza.

Dönts okosan:)

2011. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan távolságban vagytok, hogy visszajársz szoptatni, akkor nincs baj. Szerintem nyugodtan bulizz, max. szólnak ha végképp nem nyugszik meg a baba.
2011. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok,még valami:ha meg rohangászol a babához,akkor meg a hangulatodat rontod:)

Mármint valahogy nem lehet szórakozni és babázni egyszerre.Vagyis lehet de úgy egy év múlva:))

2011. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős volt a babám,mikor hosszas vívódás után egy egész napra nagymamánál hagytam.Ha jól bánik vele,és a pici elfogadja nyugodtan hagy rá,és próbálj egy kicsit kikapcsolódni,mert rád fér.Néha nőnek is kell lenned,és nem csak anyának.Ezen kívül,ha 4 óránként ránézel pláne nem lehet gond.
2011. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék menni,mert nem lennék úgy sem felszabadult,de a férjem ezt nem nagyon akarja elfogadni.Megy a vita!
2011. máj. 11. 11:05
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Légy laza,semmi baj nem történhet!!elsö voltam.
2011. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam esküvőn, és ott az egyik anyukának 4-5 hós volt a babája. Elhozta magával a szertartásra(gondolom előtte jól belakott), ott a gyerek jól elvolt. Aztán hazavitte, megetetni és lefektetni, majd visszajött. Kb.3 óra múlva hívták a nagyszülők, hogy menjen mert éhes a gyerek. Elment megetette majd visszajött. Táncolt, evett, jól érezte magát. Következő etetésnél meg már éjfél körül volt és haza is ment. Lényeg:jól érezte magát, a pici sem cumisüvegezett. annyi, hogy nem hajnalig szólt a mulatság számára. Amúgy kb. 15km-re laktak a helyszíntől, de autóval megfordult 30perc alatt. Én így simán elmennék, mert akkor is kikapcsolódik az ember pár órára.
2011. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg a férjed képviselhetné a családot.Vagy nem is akar egyedül menni?
2011. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!