Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használhatom a...

Mikortól használhatom a babámnál a játszószőnyeget ill. a felhúzhatós zenélő játékokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leteszed a szőnyegre,látni fogod,hogy érdekli-e? Ugyan ez a zenélős játékokkal is.Csak ennél előfordulhat,hogy in kább megijed tőle.Nem írod,milyen korú a picid.Az én tapasztalatom az,hogy 3-4 hónaposan jobban érdekli őket egy kendőcske,mint a többi kütyü.Persze babája válogatja.A piciket nem az érdekli,amit a mama szeretne,nekik egyéni érdelkődésük van.Nem kell őket semmire sem erőltetni.Ha ma nem tetszik neki valamilyen játék,egy hét múlva lehet,hogy érdekelni fogja.Akkor viszont az is előfordulhat,hogy néhány napig állandóan azzal akar játszani.
2009. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak kéthetes.
2009. okt. 4. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
ha két hetes akkor is ragd csak le a játszó szönyegre ,meret a körbe forgó zenélő játékokkal,az én babám is elvolt ennyi edősen.csörgö zörgö játékok,szerintem még nem nagyon fogják érdekelmi,azzal még ráérsz 3-4 hós korábig.persze te mutogathatod neki meg zörgetdeted.magától zenélü játékokat nyugodtan ragd mellé vagy akasza a kiságyához.el lesz vele,elnézegeti nagy érdeklődésel.
2009. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a játszószőnyeg nem nagyon megy, vagy csak nagyon rövid ideig.

Viszont semmi baja nem lesz a gyerkőcnek, ha ráteszed, csak csodát ne várj, lehet nem fogja értékelni még.


Ami nekünk jó volt és már 2 vagy 3 hetes korában beüzemeltük, az a kiságyra szerelhető forgó zenélő.

Azt imádta a lányom. Két hónapig. Most unja, és inkább a pihenőszékben "ül" és "olvas".

Amúgy ezt szerintem az elejétől bevetheted, ha másért nem a zenéért.

4 hós kislány anyukája.

2009. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!