Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen plüss játékhoz szabásmin...

Ilyen plüss játékhoz szabásminta? Vagy valami elkészítési ötletet? Egyáltalán pontosan hogyan hívják ezt a játékot? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 15. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ez afféle bölcsőjáték kategória . babakocsira bölcsöre kiságyra tekerhető.


emlékező drót zsenilia drót lehetne az alapja de arra kéne még plüss v. pamut meg bélés ... szv. nem olcsó nem egyszerü. szabásminta? uh.

2012. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én így csinálnám: összevarrnám az alapot (a zöld "kígyót"), nyitva hagynám az egyik oldalt (vagy csak egy részét), belefűznék zseniladrótot, és kibélelném még vattával. Aztán összevarrnám, a drót által lehetne tekerni. A kis lógokat meg fantázia alapján varrnám, szalaggal ráerősíteném. Mindegyik fejébe lehetne rakni kindertojásb arakott gyöngyöt, így csörögne is.

Aztán lehet nem lesz így jó, de ki kell próbálni.

2012. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a brendonos katalógusbol lestem el szuper figurákat. Holdat, napocskát pl. Csak nem zenél. Szép színes anyagokbol varrtam meg. És egyszerübb is.
2012. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, itt egy rövidebb kígyó szabásmintája, leírása, hátha ez segít :)


[link]

2012. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, és várom a további ötleteket is! :)
2012. okt. 16. 09:15
 6/6 A kérdező kommentje:
A játék megnevezésére ráleltem, ha valakit esetleg még szintén érdekel: spirál játék néven megtalálja pl. a google oldalán. :)
2012. okt. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!