Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szép időben hány hetesen...

Ilyen szép időben hány hetesen vinnétek először sétálni vagy 10 percre a babátokat? Pénteken lesz 2 hetes

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen idő volt,6 naposan vittem ki kb.fél órára és imádta....hét naposa 1 óra,és egyre több.Isteni idő van,menjetek!
2012. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mi két hetesen már piacra mentünk :-) pár naposan már kitettem 10 percre a kertbe aztán fél óra...stb. menjetek míg szép az idő, kell neki a friss levegő
2012. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházból is haza hoztad, akkor is kint volt a levegőn és gondolom nem lett semmi baja. Amikor süt a nap és nem fúj a szél nyugodtan kiviheted. Az én babám 3 hetes lett vasárnap és amikor csak tudom kiviszem az udvarra a babakocsiban és mindig olyan békésen alszik kint. Szerintem te is nyugodtan kiviheted, el mehettek sétálni. Mi már vásárolni is voltunk 3szor (Tesco, Spar...). Meg nem tesz jót neki sem ha be van zárva, nem tud erősödni az immunrendszere meg valószínűbb is hogy allergiásak lesznek azok a babák akik be vannak "zárva" a lakásba.
2012. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is holnap lesz két hetes! :)

Ti voltatok már kinn? Mi mára tervezünk egy erkélyes levegőzést, aztán holnap jöhet a séta.

Remélem sokáig marad ez a szép idő!

2012. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mi tegnapelőtt voltunk az erkélyen, tegnap pedig kb. 15 percet sétáltunk. Itt 21 °C volt.
2012. okt. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!