Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának mindenképpen...

Tápszeres babának mindenképpen kell innia folyadékot mindennap egy picit?

Figyelt kérdés
Van hogy megiszik egy nap 1-2 dl-t is, de van hogy semmit sem fogad el, kiköpdösi :( se víz, se tea
2012. okt. 15. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

na erre én is kíváncsi lennék.mert az én babám se iszok semmi folyadékot.3 és fél hónapos.már pedig próbáltam neki ici-pici őszilevet is felvizezve adni,de az sem.

kérdező a tiéd milyen idős?pici kora óta nem iszik,illetve mindig tápszeres volt?

2012. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos, 1 hónapja tápszeres és azóta úgy működik, h hetente 2-3 alkalommal megiszik 1-2 dl-t 1 nap, a maradék 4 napban semmit sem iszik:( hiába nyaggatom vele.
2012. okt. 15. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyolc hós a kicsi,tápis, öt hóig nem ivott semmit, csak tápot és kész, a másik gyerekem is ilyen volt,a hozzátáplálás után kezdett inni, főzi után , gyümi után.
2012. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kedves 3 válaszoló!

húúú... most nagyon megnyugtattál!!!akkor nem gond ha nem iszik,de azért minden nap próbálkozom. :)

nekem a nagyobbik sokat teázott anno...

kedves kérdező!

legalább neked iszik.az enyém tényleg semmit,csak tápszer és kész.


1 válaszoló voltam

2012. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az en babam 6 honapos koraig semmi innivalot nem fogadott el a tapin kivül.A gyermekorvos erre azt mondta,h nem baj,hiszen a tapot is vizzel keverjük be.Szerintem ha szomjas lenne,meginna,föleg,h irod egyik nap iszik,masik nap nem.
2012. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon bukós, ezért semmit nem iszik a tápszeren kívül. 2 hónapos. Ő inna vizet, de rögtön bukik tőle. Csak az antirefluxos tápszer marad meg benne. Azt mondták ez nem baj.

Pár napja azért újra megpróbáltam, de csak egy-két kortyot tudok neki adni. Tegnap egész nap összesen 10-15 milit ivott a tápin kívül.

2012. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém 4 hónapos lesz, de ő se nagyon akar inni mást tápszeren kívül. Próbáltam vizet, kamilla teát, édeskömény teát, de fintorog, meg kitolja a cumit. A maximum pár korty tea, ha úgy tartja kedve, aztán már csak lökdösi a cumit a szájában és vigyorog. :) Én nem erőltetem túlságosan, ha szomjas lenne, gondolom meginná.
2012. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
volt a babavilágban a tv2-n, hogy nincs szükségük külön folyadékra(gyerekorvos nyilatkozott) amíg csak tápszert eszik, mert megvan bennük a megfelelő mennyiség. sőt, nem is ajánlatos. viszont ha már mást is eszik, akkor lehet vele próbálkozni. ha kell neki szomjas, ha nem kell neki, akkor nem kell erőltetni, mert nem szomjas.
2012. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!