Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom macska kakit...

1 éves lányom macska kakit evett. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
ügyeletet fel kell hívni. Ott elárulják mi a teendő...
2012. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hűűű... Szerintem hívj fel egy orvost mindenféleképpen. Állati ürüléket semmiféleképp nem szerencsés megenni. Nem tudom, hogy a Te babádra ez most mennyire veszélyes, de jobb ha utánakérdezel! Nem véletlenül vannak kitiltva az állatok a játszóterekről ... Lehet, hogy nem lesz semmi baja, de egy telefont mindenképp megérne!
2012. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Sztem kérdezz valami szakembert meg.Bár én is ettem nincs semmi bajom.De nem kell ezért minden gyereknek ennie. :)
2012. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne adj neki többet.
2012. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp orvost kell megkérdezni! Úgy tudom a macskaürülék az egyik legveszélyesebb dolog a gyerekekre nézve. Pl. férges lehet tőle amitől megvakulhat! De más betegségeket is okozhat! Mielőbb doki!
2012. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Vágd ki a macskát, hogy többet ne legyen ilyen. Konzultálj egy orvossal, mert ez nagyon veszélyes dolog, bár remélem semmi baja nem lesz a lányodnak!
2012. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pötyös Panni ***** válasza:
66%

Azonnal orvos!

Utolsó! Azzal aztán megoldja a problémát ha kivágja a macskát..Nem a macska a hibás,nyilván nem az kínálta meg a gyereket..

Az anyukának kellett volna rá vigyázni hogy ez ne történjen meg.Semmi esetre nem vágnám ki,inkább elajándékoznám.

2012. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj orvossal, akár hívd fel az ügyeletet. lehet, hogy semmi baja nem lesz, de komoly következményei is lehetnek, amit jobb megelőzni.
2012. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Saját macskátokét. Oltva és féregtelenítve van rendszeresen, ha igen akkor semmit, a doki sem fog tudni semmi tenni, de legközelebb vigyázz rá jobban.
2012. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-o! Remélem egy szerencsétlen állatot sem engednek a közeledbe.

Kedves kérdező: nézesd meg orvossal a biztonság kedvéért,de szerintem sem lesz semmi baja.A macska azért nem az ördög cimborája,nekünk is van,semmi baja a picinek,bár az ürülékétől próbálom távol tartani.

2012. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!