Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák! 9Hónapos a...

Tápszeres anyukák! 9Hónapos a kisfiam reggel és este még tápszert kap, receptre már nem ír fel a doki. Így 2000ft-ért veszek 1db Van valami olcsó tápszer?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez orvosfüggő.Nekem is mondta a védőnő az ar-es tápszert írassuk fel a dokival csak 600 forint.
2012. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megoldódott a problémánk dokit váltottunk, nert amúgy sem volt jó ez a doki sokan panaszkodnak rá. Az új doki egy szóra ki is írta a Milupa fermentált tápít ami 900gm-os és 1100ft. Nagyon szereti a babucim :-)
2012. okt. 17. 21:18
 13/13 anonim ***** válasza:
De jó :) Én írtam, hogy a lányom is azt eszi. Nekünk se volt egyszerű, mert a doki először nem akarta felírni, de megkértem, nézzen utána, miért ne lehetne. Azóta gond nélkül felírja :)
2012. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!