Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok napirendje? 0-3 hós...

Babátok napirendje? 0-3 hós korig. Anyatejes és tápszeres is érdekelne

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes, 7 hetes, de még nem alakult ki rendesen. Ami nagyjából úgy van, az a kb. 3 óránkénti szopcsi. Este fél 9 körül fürcsi, aztán evés és alvás. 2 és 6 körül kel enni. Nálatok, kedves Kérdező?
2009. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes, 10 hetes. Nincs teljesen kialakúlt napirend. Kb. 3 óránként eszik, délelöttönként alszik, du. többnyire fent van, és ismerkedik a világgal. Este 8-9 között fürdés, utána vacsora, alvás este 9:30-10-től reggel 6-ig.
2009. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is kb úgy állunk, mint az előttem szóló. Csak az én babóm 9 hetes és tápszert is kap a tejcsi mellé. Viszont éjjel nem alszik ilyen sokat, 1-2* felébred még cicizni.
2009. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! Köszönöm a válaszokat.

Mi 2 hetesek leszünk holnap és nagyon jól vagyunk. Nagyon jó babám van, egész nap eszik alszik. Napközben kb. 2-3 órákat alszik, kb 20 perc szopi és ismét alszik 2-3 órát. Este 9 körül fürdés, babusgatás, szopi és 10-11 körül alvás. Éjjel 1x kel mindig 3kor, 15-20 perc szopi és reggel 7-ig van hogy 8.-ig alvás. Azért írtam ki a kérdést mert kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz ilyen jó baba a kisfiam, mire számíthatok. Most egyáltalán nem nyűgös, szinte a hangját sem halljuk, mindig csak éjjel sír akkor 1x mikor felébred enni. Meddig lesz ilyen jó baba? Gondolom most még azért ilyen mert még nagyon pici. Vagy rosszul gondolom? Mondjuk én csak örülni fogok ha mindig ilyen jól fog viselkedni.

2009. aug. 7. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Állj hozzá pozitívan! Eztán is ilyen tündér lesz, miért ne? Az apróbb döccenőkön meg átugrotok :)
2009. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát remélem így lesz. Igazából az oltásoktól meg a fogzástól félek egy picit. Ezek általában megviselik a babákat és sok baba nyűgös ilyenkor. De hát csak túl leszünk ezen is, ha már ennyi mindent kibírtunk együtt ezalatt majdnem 10 hónap alatt amíg odabent volt.:)
2009. aug. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!