Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmarad a babátok mással?

Elmarad a babátok mással?

Figyelt kérdés
Én nem tudom még az ölébe sem adni másnak,az apján kívül,mert sír,szegény nagyszülőket már sajnálom,úgy szeretgetnék,de nem akarja.
2012. okt. 16. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem elvan, pedig elég félős!Általában azoknál nincs el, akik nagyon gügyörésznek, hangosak, mert nagyon örülnek! Nagymamák is ilyenek voltak, csak miután 2 milliószor rájuk szóltam jöttek rá, h tényleg, mert látták, h másnál elvan... :DDD Szóval összességében elvan náluk! 7hónapos
2012. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Én az elejétől kezdve próbáltam tudatosan úgy szokatni,hogy gyakran találkozzon "idegenekkel".Most 8 hónapos múlt és eddig tökéletesen el van bárkivel.Nagyszülők nagyon messze laknak, így őket is havonta 1 alkalommal látja max., de ettől függetlenül imádja a mamát és egy napra is simán rábízhatom a kisfiamat.

Vadidegenekkel annyiban másabb a helyzet, hogy kell neki 5-10 perc, mire feloldódik,aztán már az ő ölükben is elvan.Vigyorog,kacag, produkálja magát.

2012. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk mindenkinél elvan, még soha nem sírt sem értem, sem az apjáért, ami azért néha bánt...jó lenne, ha egy kicsit ragaszkodóbb lenne. Pedig egész nap velem van, én foglalkozom vele és a férjem (amikor itthon van) és mégis elvan mással egy könnycsepp nélkül. Pedig imádjuk, ezt ő is érzi, tudja.

Egyszerűen ilyen típusú. Nem félős egyáltalán.

2012. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de jó, nekem korainak tűnik ez,mert még nincs 6 hós,hogy kéne szoktatnom?
2012. okt. 16. 14:33
 5/9 Jégtánc ***** válasza:
65%
Legközelebb ha jönnek a nagyszülők akkor add oda nekik,és te meg a párod is menjetek ki a szobából.Ha ott vagy mellette görcsölve azon hogy most megint sírni fog akkor tényleg nem lesznek el.Adj időt babádnak is,nagyszülőknek is.Ők is felneveltek gyermeket,tudják hogy mit kell tenni:)
2012. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne erőltesd, lehet, hogy ilyen a természete. A nagyobbik lányom a mai napig bizalmatlan, idő kell, hogy oldódjon. Kicsinek is ilyen volt, senkinél nem maradt meg. Mindenki megértette, vagy feldolgozta, hogy ő ilyen. Most már vannak olyan családtagok, vagy barátok, akikhez rögtön szalad, ha meglátja őket. A kicsi egészen más tészta. Mindenkivel jól elvan, mindenkire mosolyog. Mostanában lett egy picit tartózkodóbb, hogy egy éves lett, de most is csak az idegenekkel. Szerintem ez nem feltétlenül szoktatás kérdése. Függ a természettől, és hogy éppen milyen korszakát éli a baba. Lény türelmes, figyeld, hogy mikor nyitottabb picit, és akkor próbálkozzatok.
2012. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem pedig kár erőltetni. A nagyszülőknek és a többi ismerősnek meg kell szépen mondani, türelem rózsát terem. 3 gyerekem van. Mind más temperamentum. Nagylányom utálta babakorában ha mások ölbe akarták venni. Nagyobb korában is kellett neki idő, míg bemelegedett és csak utána volt barátkozósabb. Most 4 éves. Vad idegenekkel leáll az utcán haverkodni.

Középső kicsinek is és nagyobbnak is közvetlen.

Legkisebb picinek bárkivel el volt. Most 1,5 éves bizalmatlan. Kell egy kis idő, míg feloldódik.

2012. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kiki01 ***** válasza:
65%
Az enyém még az apjával sem. Ha nem lát, már hiszti van. Most múlt 7 hós.
2012. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
igen pici kora óta,egy kiegyensúlyozott,társaságkedvelő,barátságos gyerek,könnyen barátkozik,jól alkalmazkodik,még a bölcsi szoktatásnál sem volt probléma pedig 16 hónaposan kezdte,elvan a nagyszülőkkel,közelebbi barátnőkkel,keresztszülőkkel,nagynénikkel,nagybácsikkal még el is alszik
2012. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!