Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejital vagy tápszer vagy...

Tejital vagy tápszer vagy tehéntej?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves. Reggel és este szopizik még, esténként már egyre kevesebbet. Vacsorára az ebédről maradt főzeléket kapja, ha kevés utána még kap vajas kenyeret teával. Lefekvés előtt szopizik még, de néha már csak pár kortyot. Arra gondoltam, hogy vacsihoz tea helyett tejet kapna, hogy meglegyen a napi fél liter tejalapú ital. Nem tudom, hogy tápszert vagy tejitalt vegyek-e neki, vagy próbáljam a tejet. A tejet hogy kell bevezetni? Anyum valami olyat mesélt, hogy annó feles tejet kaptunk, fele tej, fele víz. Még mindig ez van, vagy ez is változott?
2012. okt. 16. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nestlé 2+ tejitalt kap a kislányom, előtte is ugyanezt itta, csak akkor 1-3 év volt. Kapott másfél évesen tejet, de nem jött be neki. Kis súlyú a kislányom és a védőnő is a tejitalt tanácsolta. Tejbegrízt, tejberizst tejből kapja természetesen.
2012. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
9-essel 100 %-osan egyet értek. Egyébként 1x kipróbáltuk a tápszert, hát meg sem itta a fiam, ugyanez lenne szerintem a tejitallal is.... a tejet viszont imádja!
2012. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A lányom tápszert kap.
2012. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 alaszka ***** válasza:
Kislányom 13 hónaposan kapott már tejes dolgokat, pl. tejbegrízt, vagy a főzeléket, amiben tej volt. Pár hét után kapott már kóstolgatni tejet is, szerette már akkor is bár mennyiséget nem iszik meg még most sem belőle, napi 1-1 dl tejet, vagy gyenge kakaót, emellett reggel, este szopik még, most 16 hónapos.Szerintem nekünk sincs meg a fél liter tejalapú, de ezek mellett eszik joghurtot, meg mindenféle tejterméket.
2012. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 1 évesen adtam a fiamnak először tejet. Először tej+tápszer fele-fele arányban, aztán növeltem a tej mennyiségét, 1-2 hét alatt elhagytuk a tápszert. A kislányom 10 hónapos vele is így fogom csinálni.
2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!