Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy 10 hetes kislanyom...

Baj hogy 10 hetes kislanyom meg nem fokuszal rendesen?

Figyelt kérdés
Mostanaban sokat jetszik az agya folott csungo dolgokkal.Utogeti oket.de ha tul kozel vannak bekancsit.Valamint elofordul hogy ha rank is nez vagy akarhova hogy a jobb szemevel egyenesen rendesen nez a bal pedig az belso szem sarkaban van.Olyan rossz ilyenkor ra nezni.mindig probalo azt hogy csukja be a szemet es probaljon meg ujra fokuszlni.Van amikor bejon van amikor ugyan ott marad neki.Normalis ez?gyen nem lesz kancsi vagy ilyesmi?Mikorra tanulnak meg rendesen foukuszalni mindenre?
2009. aug. 7. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Huh még sokára. Ilyenor teljesen normális, ha még kancsalít. Még hónapok telnek el, mire nem lesz ezzel gond.
2009. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy 6 hónapos korára tanul meg rendesen fokuszálni és akkora alakulki a teljes látása. Amikor kancsalit akkor probálgat fókuszálni most tanulja.Az én babám is 10 hetes és ő is kancsalit
2009. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!