Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy volt az elindulás?

Nektek hogy volt az elindulás?

Figyelt kérdés
Kislányom pár másodpercre meg tud állni kapaszkodás nélkül is. Aztán a popsijára huppan.Ez megy egész nap.Ezt gyakorolja már vagy 4-5 napja.Ha már meg tud állni egyedül, hamar elindul utána?Nektek mennyi időbe telt míg meg tudott állni kapaszkodás nélkül és mennyire rá indult el kb.?Vagy hogy volt?
2012. okt. 16. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan váratlanul és könnyen elindult, hogy na! Reggel dolgozni mentem, este haza mentem, s ezzel fogadtak: anya, nézd csak mit tud a mi kisfiunk! És elindult felém:))
2012. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos kora előtt egy nappal tette meg az első lépését. Körülbelül 1 hete gyakorolta már az álldogálást kapaszkodás nélkül. Most 11 hónapos és már úgy jár-kel a lakásban, mintha legalábbis egy gyors gyaloglónak született volna. :D
2012. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát maga az elindulás az hamar megtörténik, persze előtte "edz", bámulatosan képes volt ültő helyéből felállni, kinyomni magát.Mindkét gyermekünk 13. hónapban indult el.
2012. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

enyém egy évesen, december elején indult el. délelőtt még csak kézenfogva mert menni és persze nyúzott, hogy kísérgessem, délután meg totál magától járt, de nem egy-két lépést hanem simán körbejárta többször a lakást, mint ha hónap óta járt volna.

december 31.-én állt fel először kapaszkodás nélkül, és akkor is tanult meg állni is, előtte 1 hónapig ha bútor mellett felállt akkor ment, állni nem tudott se felállni :D

2012. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan állt fel, pár nappal később kapaszkodva ment a bútorok mellett. 10,5 hónaposan elindult egyedül, de kapaszkodás nélkül felállni 1 éves kora után tudott csak. Addig ha elesett, akkor el mászott a következő kapaszkodóig. :)
2012. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam későn elinduló, óvatos típus volt. 9 hónaposan állt fel, utána 13 hónapos koráig a bútorok mellett kapaszkodva közlekedett, végül 13 hónaposan indult el, de arra nem emlékszem mikor ácsorgott kapaszkodás nélkül.

A kislányom 7 hónaposan állt fel, már 15 mp-ig megáll kapaszkodás nélkül, 9,5 hónapos, gondolom ő hamarabb elindul majd, mert menne a tesó után állandóan.:)

2012. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!