Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós körüli babának adtok...

Alaszka kérdése:

16 hós körüli babának adtok valamilyen vitaminkészítményt?

Figyelt kérdés
Én csak Cebion C-vitamint adok neki, napi 10 cseppet, meg a D-vitamint. Multivitamint is jó lenne neki adni? Nagyon jó evő baba, és még szopik is. Viszont van ovis tesó, így mindig jön haza valamilyen betegség...
2012. okt. 16. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nekünk nincs tesó, de én is adom a cebiont+béres cseppet. Ja és igen a D vitamint ő is kapja. Szerintem ha nem folyik az orra, ilyesmi nincs másra szükség. Én ha ilyen lép fel akkor a cetrizint adom neki este 4 cseppenként. 3 nap alatt kikúrálja.
2012. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem adok semmit, a fiam 2,5, a lány fél éves (ő kapja a D-vitamint), még egyik sem volt beteg. Mindkettő szopik.
2012. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmit nem adok neki, jól eszik, szopik is, nem beteges, egészséges, tesója nincs amúgy.
2012. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a D-t persze adom
2012. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam most fogja kezdeni a bölcsit, ezért 1 hétig kapott probiotikumot, most meg a cebionnak a multivitaminját kapja. Sajnos nem igen eszi meg a gyümölcsöket, csak az almát.
2012. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
D vitamint, Cebiont, és Marslakócskák szirupot. Ártani nem ártok vele, így inkább adjam feleslegesen, minthogy összeszedjen valamit.
2012. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!