Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 33 hetes kismama vagyok és a...

Hugica211 kérdése:

33 hetes kismama vagyok és a fiamnak olyan nevet választottam ami nincs anyakönyveztetve tudnátok adni valamilyen konkrét elérhetőséget?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h milyen nevet választottál?:)
2012. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Aztán mi az a nagyon sürgős? Netán 5 hét alatt akarod átverni a MTA-n a választott nevet? Kissé korábban kellett volna gondolkodni, az engedélyezett nevek listája bármikor elérhető! Volt legalább 9 hónapod...
2012. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bemész az anyakönyvi hivatalba,és kérelmezed a név engedélyezését.
2012. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahova területileg tartozol bemégy az anyakönyvi hivatalba, tízezer forintos illetékbélyeggel együtt beadod a névkérelmet. Kb négy hét alatt bírálják el, akkor kapsz egy határozatot ,hogy elfogadták vagy sem, ha igen akkor azzal a papírral már mehetsz is szülni és be fogják írni az anyakönyvébe, ha nem jön össze addig akkor lehet másik neve addig és miután megjött a határozat új keresztnevet kérhetsz a fiadnak.
2012. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Eddig azt sem tudtam hogy fiú csak úgy éreztem hogy nekem csakis kislányom lehet!Harkonnen miért akarnám átverni??? nem értem a kommented!segítséget kértem tudom hol találom az elérhető neveket csak a választott név a Deniel nem szerepel az anyakönyveztethető nevek között!! A többi válaszolónak nagyon köszönöm!!
2012. okt. 11. 18:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Deniel az lány név, nem igen fogják engedélyezni :/
2012. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen lánynév. Nem tudom a válaszoló honnan vette.
2012. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
a Deniel az fiú név! ha nem engedik akkor marad a Denisz!:)
2012. okt. 11. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 7 éves fiát Denielnek hívják. Tuti, hogy nincs anyakönyvezve? Neki is magyarok a szülei, Mo-n született.
2012. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez komoly? mert itt nincs!!! [link]
2012. okt. 12. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!