Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hintát szeretnék venni, de...

Hintát szeretnék venni, de nem tudom milyet!?

Figyelt kérdés

A babám 5 és fél hónapos, és 8 kg.

Pihenőszéket vettünk neki 2 hónapos korában, ami nagyon bevált, de az csak 9 kg-ig használható.

Úgy döntöttünk, hogy veszünk neki egy szoba hintát (akár olyat is, amit tavasszal majd kint is használhat), de nem tudjuk milyet.

Tapasztalatok érdekelnének, hogy nálatok melyik vált be?

Egy kérésem van, Adamo-t és ehhez hasonló hintákat ne ajánljatok. :)

Köszönöm!



2012. okt. 16. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ül már? Képes önmagát ülő helyzetbe hozni?

Ha nem, akkor sajnos nem sok választás marad, de nem javaslok mert kérted:), vagy esetleg keress állványos dönthető babahintát, léteznek ilyenek.

2012. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, már ül, bár még kissé bizonytalan, de napról-napra erősebb. :)

Állványosra gondoltam. Olyat tudnál ajánlani?

2012. okt. 16. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk állványos van, kicsit dönthető a háttámlája, tálcája is van (Taco). Én nagyon megbántam, mert alig fért a lakásban, úgyhogy szinte csak kerülgettük. Mire a babám bele tudtam tenni már majdnem tavasz volt, így a végén szinte állandóan csak a játszón hintázott, következő télen meg már alig használta itthon, mert helyhiányban ritkán vettem rá magam, hogy elővegyem.

Ehhez hasonló, csak kék színű, kagylós: [link]

Merre laksz? Ha gondolod én eladnám a mienket, le is fotózhatom.

2012. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi azért ki tudnánk használni. Ezzel nem lenne gond. Éppen ezért is szeretnénk inkább újat venni. :)

Na, meg persze azért, mert tervezünk még babát, így főleg megérné az új.

2012. okt. 18. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ilyen volt..lehet kapni merev ill anyagból is...

jó mert rugós,és rugózni ill hintázni is tud benne tőled függ milyen magasra alacsonyra állítod neki hogy leérjen e a lába vagy sem...13kg ig van ha jól emlékszem..

Kislányom nagyon jókat rugózott benne elfoglalta magát,addíg akár főzhettem is..volt hogy el is aludt benne.:-)

Ajtó félfához lehet ált erősíteni..nagyon jó kis megbízható..nagyon ajánlom..majd írj milyet vettél végül is..

2012. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit írtál, azt nem ismerem, mármint az Adamo típusút, úgyhogy ha hasonlót ajánlok, akkor bocsi.

Tehát nekünk is rugós hintánk van, Lindam típusú, ami járássegítő is, 12 kg-ig használható, viszont szobahinta, nem állványos, de egy ügyes apuka a kertben egy faágra is fel tudja tenni, mert beakasztós típusú. [link]

2012. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap és stabilan ül a babád. Elég egy mezei babahinta, kb 1500 ft. Bent az ajtófélfára szerelhető két kampóval. Kint pedig felszerelhető bármilyen hintaállványra.

Annak idején én is akartam ilyesmiket vásárolni, amit Te. Áldom az eszemet, hogy nem tettem. Olyan gyorsan nőnek a babák, hogy ki sem tudják használni az ilyen dolgokat. 1-2 hónapért teljesen felesleges pénzkidobás.

2012. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ABC Desing rugós hintánk van, a repülős. De nem szereti :)

[link]

2012. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!