Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bútorok mentén már lépked...

Ha bútorok mentén már lépked a babám (8 hónapos) mikor fog kapaszkodás nélkül is lépegetni? Nem siettetni akarom csak kíváncsi vagyok. Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

8 hósan normális hogy elkezd felállni. Ez a felülés után közvetlen van akár egyidöben.

Inntöl az egyedüli menés jöhet 1-2 de akár 3-4 hónap múlva.

A legátlagosabb hogy a gyerekek 13 hósan kezdenek el önállóan egyedül menni.

Lányom 9 hósan állt fel és 11 hósan ment egyedül.

Olyat még nem hallottam hogy 10 hos kor alatt egyedül tudott volna menni egy gyerek.

2012. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 és fél hós volt amikor felállt, és elkezdett a bútorok mellett lépegetni. Most 13 hónapos de még mindig nem indult el. Ott tart a dolog hogy néha-néha kapaszkodás nélkül ácsorog egy kicsit.
2012. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 8 hónaposan kezdett kapaszkodva lépegetni, 10,5 hónaposan indult el egyedül. Mondjuk így sajnos nála kimaradt a mászás.
2012. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 7 hónapos volt, mikor elkezdett a bútorok mellett oldalazva közlekedni, azt mondta a gyerekorvos, védőnő, h 10 hósan saját lábán jön majd be a rendelőbe. Ehhez képest a szülinapja előestéjén indult meg önállóan kapaszkodás nélkül.. :)
2012. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hósan állt fel és kezdet el lépegetni, önállóan pedig csak 14 hósan kezdett el járni.
2012. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kb ennyi idôsen kezdett el kapaszkodva jönni-menni, önállóan pedig 13 hónaposan kezdett járni.
2012. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónaposan állt fel és lépkedett a bútorok mentén kapaszkodva, 12 hónaposan egyedül ment. :)
2012. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan lépegetett a bútorok mellett, 13 hónaposan indult el a kislányom.
2012. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!