Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hasaltatjátok 2-3honap...

Mennyit hasaltatjátok 2-3honapos babátokat? (ébren)

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam három hónapos és egy percet sem hajlandó hason maradni. Így semennyit sincs hason, mert sírás a vége és nem kínzom, ha nem akar hason lenni.
2012. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Kislányom 2 és fél hónapos és az van nálunk is, mint az előttem szólónál. De mondta a háziorvos, hogy muszáj hasra tenni ébren, mert ebből a pozícióból kezd majd el mászni.
2012. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisfiam 10 hetes lesz, korábban tök jól elvolt hason, kinyomta magát. Néhány hete ordít ha hasra teszem, de nekünk is azt mondta az orvos, hogy sokat kell hason lennie, így kb. napi 3x5 percet hagyom, ha nagyon-nagyon üvölt akkor felveszem. Nem tudom mi történhetett, hogy így nem bírja, korábban nem volt gond.
2012. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden este kb 10percet tornáztatom hason.Fogok egy csörgőt,azt csörgetem előtte,igy neki sem olyan unalmas a hasalás!:) Már 1hete csináljuk igy,most már nagyokat mosolyog neki,és szépen emeli a fejét.3hónapos kiscsaj anyukája
2012. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!