Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babám megfázott,...

3hónapos babám megfázott, folyik az orra és sokat hapcizik, valamivel kezeljem őt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívd az orrából a váladékot minél többször, az nagyon fontos! 3 hónaposan biztos, hogy megmutatnám orvosnak, az én babámnak írt fel olyan orrcseppet, amit gyógyszertárban készítenek és sokkal jobb volt, mint a Nasivin! Sterimar baby nagyon jó, orrtisztítás előtt szoktam használni. Ha nincs láza és van étvágya, akkor valószínű, hogy csak nátha. Ha étvágytalan, akkor a torka is fájhat, ebben az esetben mindenképpen orvos!
2012. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak még annyi,hogy c vitamint adjál neki.Én fiam is kb 3 hónaposan volt náthás és sterymart és c vitamint használtam.
2012. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Láza nincs hála istennek,hát az étvágya olyan hogy most nem tartja a 3óránkénti evesét,hanem 1-1,5óránként cicizik,de csak 5percet kb. és alszik is tovább..remélem ez nem boritja fel a jol megszokott napi rendet! de ugy vagyok vele inkább most minél többet egyet mivel hogy elég rövid ideig szopizik,és ő ugy is tudja mi jó neki!!

Én is Cvitamin cseppekre gondoltam még.

2012. aug. 11. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
te is ehetsz jó sok vitamint belemegy a tejcsibe. Azért dokinak mutasd meg, és a legfontosabb a sűrű orrszívás,sterimar...
2012. aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 3 hónaposan fázott meg, C-vitamin orrcsepp, orrspray. Nálunk egy baj volt, minél sürvebben szívtam az orrát annál több volt. Már hót ideg voltam ha lehett volna akkor állandóan szivtam volna , aztán csak akkor szívtam ha etetés jött. Utána ha lehetett hasra tettem, és kifolyt mert ugye régen orrszívó sem volt :) Azóta próbálok mindent ugy megoldani, ahogy nagyanyáink és lám sok mindent sikerül! Azóta a C-vitamin minden napos és nem beteges!
2012. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!