Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok kb.7 hónapos babátok...

Leírnátok kb.7 hónapos babátok napi étrendjét?

Figyelt kérdés
Főleg akik tápszeresek és 4 hónaposan kezdték a hozzátáplálást.
2012. okt. 17. 11:44
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:

Mi hamarabb kezdtük a hozzátáplálást.

7 hónaposan kb. ez volt a napirend:


Reggeli: jellemzően gyümölcspép. Barack, banán, ilyenek önmagában, alma, körte darált kekszzel.

Ebéd: főtt zöldségek pépesítve, heti egyszer szárnyashússal.

Délután: tejpép.

Vacsora: táp.

Éjjel: táp.

2012. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 9 körül ébred, akkor szopizik + tápszert eszik. A nap nagy részét a szőnyegen tölti, jól elvan a játékaival, míg én délelőttönként kitakarítok és megfőzök. ebéd előtt alszik egy 20 percet. Délben főzeléket eszik husival. Délután már többet tudok én is foglalkozni, játszani vele, könyvet nézegetünk pl... 14-15 óra között is elfárad valamikor, és szintén 20-30 percet szuszizik. 4 körül uzsizik gyümölcsöt és tejpépet, majd ha jó idő van, ezután szoktunk kimozdulni, habár gondolom télen, mikor majd korán sötétedik, változtatunk ezen, és ebéd utánra tesszük. Egyébként ekkor is alszik 20-30 percet kb. Fél 8-kor fürdetés, ezután tápszert eszik és 9 körül alszik el.

6,5 hónapos kislány :)

2012. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kiki01 ***** válasza:
Reggel szopi, tízórai gyümölcs, ebéd szopi, nem sokkal utána valami zöldséges, krumplis husi, 4 körül megint szopi, 6-kor megint zöldséges krumplis husi, vacsi és éjjel szopi.
2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5-6 körül ébred.Nem ébred fel teljesen, de megetetem tápszerrel (ezt mondom reggelinek). Alszik még fél9-9ig.Délelőtt általában a járókában van amíg elkészítem a tízóraiját.10körül kapja, ez gyümölcspüré tejpéppel és keksszel.Aztán játék a szőnyegen.Körbemássza az egész szobát.Olyan fél 12re fárad el és alszik másfél- két órát.Ebéd nagyon változó fél2-fél3 között (attól függ mikor ébred).Ez zöldség gyümölccsel pürésítve.Magába nem eszi meg a zöldségpürét.3-4 naponta teszek bele csirkehusit is.Ebéd után kimegyünk sétálni egy másfél órára.Uzsonna 5-kor van, tápszer. Délután játék. 8-kor fürdés, háromnegyed kilenckor vacsora, tápszer.Aztán alvás.

Mostanság gyakran kel éjjel, mert több foga jön egyszerre.Egy fél foga már van :) 6és fél hónapos kislány!

2012. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz az én babám anyatejes de 4 hónapos an kezdtük a hozzátáplálást.

Reggel 6-7 között szopi.

9 körül tejpép. vagy gyümölcs kekszel vagy piskótával.

2 óra körül főzelék hussal.

délután gyümölcs vagy szopi de ez ritkább. Vagy az ebéd maradéka.

este szopi vagy ha nem akar cicilni tejpép.

Éjszaka egyszer szopik.

2012. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos.

Reggeli 10 körül: tápszer

Ebéd (vagy uzsonna, mi nem szoktuk így elnevezni az étkezéseket) du. 4 körül: gyümölcspüré kekszel

Vacsora este fél 9 körül: tejpép gyümölcspürével, vagy főzelék hússal

Hajnali 5 körül is eszik tápszert, de utána még visszaalszik a reggeliig.

2012. okt. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!