Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen júliusban szülni?

Milyen júliusban szülni?

Figyelt kérdés
Nagyon durva a meleg nagy pocakkal? Én februárban szültem, semmi gondom nem volt akkor, még kényelmetlen sem volt. Mikortól vitted a babát sétálni?
2012. okt. 17. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Július 25-én született meg a kisfiam. Brutális volt már a vége a nagy melegben néha már sírtam mikor lesz vége a melegnek.

A babót már egy hetesen kitettem az erkélyre egy órára aztán úgy 10 naposan már sétáltunk.

2012. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is pont július 25-én szültem! :))

Tényleg nagyon durva volt, nem gondoltam, hogy ennyire tudok szenvedni a melegtől! A férjem nem egy fázós alkat, de amikor klíma mellett ő már rég betakarózott, nekem még akkor is melegem volt, ezt soha nem gondoltam volna! Klíma nélkül szerintem az utolsó pár hétben nem nagyon aludtam volna.

A nagy fiamat áprilisban szültem, sokkal jobb volt!

2012. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

èn juli 5-én szültem, habár felénk pont nem volt nagy melegek.


sétálni ha nem extrém az idö már a korházban kivihettük. oda voltak készítve a babakocsik, és az ápolók is mondták ha jön tesó is látogatóba jobb ha ebben a nagy melegben nem a szobában leszünk hanem levisszük az 1 napos babát sétálni.

itt csak nagy hidegben nem szabad kivinni, melegben megfelelö ideig simán.


elsö lányom szeptemberi akkor 40 fokok voltak szeptemberben.


amiért rossz lesz nektek, hogy az elsö gyereked téli ruháiba nem fog már bele férni a másodikad. nálunk most jön elö ez a probléma, eddig mindent örökölt a második az elsötöl, de most a melegebb ruhák már nem jók a kicsire, pedig a nagytól vagyonokat érö overáljai vannak.

2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy én is egy hetesen vittem ki a kisfiamat levegőztetni, utána már rendszeresen.
2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A fiamat is és a lányomat is júliusban szültem, 3 év különbséggel, nekem bejött a nyári babázás:) Nem zavart a nagy meleg azon túl, hogy vizesedtem, de kibírható volt, sőt, a gyerekek előtt sokkal rosszabbul viseltem a hőséget, mint mióta megszülettek, sőt, nemterhesen is rosszabb volt a meleg, mint terhesen:)A fiamat 10 naposan vittem először sétálni, a lányomat meg már 1 hetesen (mivel a fiam nem ülhetett otthon egyfolytában, így mentünk játszóra:)
2012. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is júliusban szültem. Nekem semmi bajom nem volt. Nem zavart a meleg.Őszintén szólva idén júliusban jobban szenvedtem a melegtől, mint tavaly pocival.

Jó volt, hogy csak belebújtam egy nyári ruciba és egy papucsba. Én azt nem tudom elképzelni, télen milyen lehet, a sok ruhában, csizmában....

Amikor született, akkor egyébként pont hűvös volt. :) Augusztusban, amikor mini volt, akkor voltak még forró napok, nem nagyon mertem kivinni, inkább csak estefelé. Egyébként mi már egy hetesen sétáltunk.

2012. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A legnagyobb kánikulában szültem tavaly júliusban. Nem viseltem rosszabbul, mint pocak nélkül. Az viszont nagyon jó volt, hogy a vizesedő lábamat nem kellett cipőbe erőszakolnom, lenge ruhákba járhattam, nem kellett a terhesség miatt új kabbátot, pulcsit, stb-t vennem. A másik még ami jó volt, hogy nem kellett egy csomó ruhát ráadni a lányomra. Sokszor még bodyt sem kapott, aolyan meleg volt. Utált öltözködni. Sétálni meg a hazaérkezésünk másnapján már vittem.


Jajj meg még valami! Nekem elfolyt a magzatvizem, azaz folyamatosan folydogált. Hát sokkal kényelmesebb volt, hogy csak felkaptam egy szoknyát, törölköző a lábam közé és mehetünk is a kórházba. Télen problémásabb lett volna.

2012. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én június elsején szültem. De semmivel nem volt másabb, mint a decemberi szülésem. A vége felé mindkettőnél fojt rólam a víz:)

A következő szülésem májusban lesz:)

2012. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Július 20-án szültem, a nyár legközepe volt.

Éppen jött egy többnapos lehűlés, szóval nagyon szerencsém volt ebből a szempontból. Aztán itthon kínlódtunk, mikor olyan 2-4 hetes volt a kicsi.

Kb 2 hetesen vittem ki.

2012. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igaz én szeptember 10-én szültem,de itt nálunk nagyon meleg volt!Nehéz volt,mert tiszta víz voltam szülés alatt és a nővér nem győzött törölgetni...

A babámat olyan 1 hetesen vittem ki először!

2012. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!