Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap sétáltok babátokkal...

Minden nap sétáltok babátokkal? Mennyit vagytok levegőn?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, sokat vagyunk lent.

Jól felöltöztetem és megyünk csavarogni. Igaz ő már jár (15 hónapos).

De születése óta állandóan megyünk, én nem bírok hosszú ideig 4 fal közt lenni/ülni.


Úgy vettem észre, hogy ő is szeret menni. Imádott mindig is nézelődni, új dolgokat felfedezni.


Amikor már érzem, hogy fázik (nyakánál), akkor megyünk haza.


Eddig 2× folyt az orra, semmi komolyabb betegsége nem volt.

2012. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen. amennyit csak tudunk. fél óra-6 óra közt (kertünk van, nyáron ott vagyunk sokat).

maga a séta min.fél óra, ha tehetjük, 2 óra. jó időben 2x.

2012. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha minden jól megy délelőtt fél-1 óra kint, délután biztos, hogy kiviszem 1 órácskára. 16hónapos
2012. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fél éves a kisfiam. Mindennap kint vagyunk minimum egy órát.Sétálunk is, de van, hogy a teraszon alszik (fedett, szóval akár esőben is). Nyárom sokkal többet voltunk kint az udvaron.
2012. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!