Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára adtok a babára zoknit?

Éjszakára adtok a babára zoknit?

Figyelt kérdés
7 hónapos, hálózsákban alszik.
2012. okt. 18. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hálózsák alá nem szoktam. De ez a szoba hőmérsékletétől is függ. :)
2012. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém fél éves, ha hálózsákban alszik akkor nem, mert magamból kiindulva utálok zokniban aludni, de nem hálózsákban van, akkor adok rá, mert egyszer nem adtam és reggel jéghideg volt a lába, pedig be volt takarva egész éjjel! Nyáron természetesen nem.
2012. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de ha nem*
2012. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabszem ***** válasza:
100%
nálunk 26 fok van így csak vékony rugi van rajta és ujjatlan body
2012. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én nem adok ahogy a nagyobbra sem.


a bébink hálózsákban alszik alatta lábas pizsi van rajta, a nagyobbik meg már takaróval takaródzik de nem rugja le magáról.


a zokni elnyomja az ereket ezért is a legjobb kisgyerekeknek a kezeslábas, mert azon nincs gumi.

2012. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy ne szorítsa el a lábát, viszont én fázós vagyok, én is zokniban alszom, ezért gondoltam rá, hogy talán ő is fázhat.
2012. okt. 18. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel rugdalózóban alszik + body és hálózsák ezért nem adok rá zoknit.
2012. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg csecsemő volt, talpas rugiban aludt, akkor nem adtam. Esetleg télen, amikor nagyon hideg volt.

Most már trikós bodyban, külön felső, nadrág pizsiben alszik, így adok rá zoknit.

2012. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hálózsákban alszik, és ha alá csak body-t adok, akkor kap zoknit is. Vagy pizsirugiban, hálózsákban, ilyenkor nyilván nincs zokni. Én is fázós vagyok, zokniban alszom.
2012. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!