Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ennyire rosszul...

Miért alszik ennyire rosszul mostanában 14hós lányom?

Figyelt kérdés

Nappal 2x alszik,delőtt 1,5-2órát,dután 30-40percet.Most kezdi az önálló járást.Este fél 10kor még nem akar aludni,sőt ordít ha betesszük a kiságyba.Éjjel 2óránként ébred,fél 3kor pedig állandóan fel akar kelni.Egyik nap sem tudtam vissza altatni,fent volt hajnali 5ig negyed 3tól.

Már annyi mindenre gondoltam,de igazából fogalmam sincs mitől van ez és mit tehetnék..:-((

Mit gondoltok,mi lehet a gond??és mit tehetek??


2012. okt. 18. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam is 2-szer alszik nappal, délelőtt egy órát, délután másfél-2 órát. Az éjszakáink katasztrofálisak, perceket(!!!!!) alszik csak!!!! Születése óta ilyen. 9 hónaposan kezdett el járni, amikor belejött jobban onnastól kezdve kb 1 hónapig ha lehet, még rosszabbak voltak az éjjelek, akkor fél éjszaka a karomban hurcoltam. Amikor már stabilan járt, egyik napról a másikra jobbakat aludt, majd jött az a mutatványa, hogy egyedül felállt. Kezdődött minden előröl. Ez is kb egy hónapig tartott, majd megint jobbakat aludt. Én a fejlődésével hoztam összefüggésbe, amikor valami újat produkált, kb egy hónapig tartott minden egyes új "kipihenése". Ezután jött, hogy a vacsis tejpéptől hamar megéhezett, éjjel hat milliószor felkelt. Majd adtam neki vajas kenyeret, májas kenyeret, és lekopogom azóta sokkal jobbak az éjszakáink!!! De lehet, hogy jön a foga, vagy nappal sokkal több inger éri, és nem tud kikapcsolni teljesen. Remélem hamarosan javulni fog a helyzetetek nektek is!
2012. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!