Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha a kisbabám aki 2...

Az baj ha a kisbabám aki 2 hónapos utál hason lenni? Erőltessem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 14:25
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Enyém is utált,nem erőltettem.3 hónaposan mikor átfordult,állandóan kiabált,mert nem tudott visszafordulni:))) Most 8 hónapos ,és azóta amióta vissza is tudott fordulni,rájött hogy ne is olyan rossz hason lenni:))) Hagyd nyugodtan,majd kialakul magától.
2012. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a lányom is utált hason lenni. Én hagytam. Megtanult hasra fordulni, és üvöltött míg vissza nem fordítottuk. Mióta megtanult hasról hátra forogni, semmi baj nincs a hason fekvéssel. :)
2012. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a napi 3x 5 perc hasalást kiharcoltam a babámnál. Közben tapsoltam, énekeltem neki, a csörgőt ráztam előtte. Kibírta. Most sem a kedvence 4 hónaposan, de szépen emeli a felsőtestét. Majd csak megszereti, ha elkezd gurulni.
2012. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erőltetni nem kell, valamint nem is kell sok időre hasra fektetni. Elég napi 2-3-szor 5 perc.

Úgy is fekhet hason hogy a te mellkasodon van, nem kell egyedül betenni a kiságyba.

2012. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! az en babam 9 hetes es O sem szereti biza hasom, de azert szoktam hasra tenni, hogy erosodjenek az izmai.
2012. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogarszemu válasza:
koszonom a kerdest, feltem, csak nalunk ez a szitu.. Talan 1 alkalommal erezte jol magat hason, a kis fejet oldalra forditotta s az oklet majszolta kozben:) mi is 2 honaposak vagyunk
2012. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szerette, mindig üvöltött. Aztán magától rájött, hogy hasra is tud fordulni. Akkor először megint ordítás volt mert vissza még nem ment. Szóval, szerintem ne erőltesd, csak ha már nagyon kicsúszik a határidőből.
2012. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!