Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap adtok húst?

Minden nap adtok húst?

Figyelt kérdés
Ha már bevezettem a husit,minden nap adjam?ti hogy csináljátok?
2012. okt. 18. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha bevezetted, minden nap kell adnod neki egy kicsit.
2012. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap adok fehérjét a gyereknek. Hús v. tojás.
2012. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Én nem adok minden nap.
2012. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi idős. Nekünk a doktornéni 5 hónapos korunkban azt mondta, hogy elég heti 2x. Most már minden ebédhez kell tennem (8,5 hósak vagyunk). De mondta, hogy attól függ, hogy mennyi az anyatejes, vagy tápszeres étkezések száma. Ha 3, vagy annál kevesebb, akkor kell a husi.
2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap adtam, mert anyatej már nem volt. A fiam nyáron múlt kétéves, és minden nap húsos ételt főztem amíg itthon volt, mert ő is és férjem is húsimádók. A bölcsiben az ebédben vagy hús, vagy tojás, vagy sajt feltét van. Hétvégén viszont mindkét nap húsos étel a menü. Leeszi a hajamat is ez a két pasi :-)
2012. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjét kapjon minden nap. Nem kell, hogy az husi legyen. Nálunk többnyire azt kap, néha tojást.
2012. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!