Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Pliko p3 babakocsiról?

Peg Perego Pliko p3 babakocsiról?

Figyelt kérdés
Szia ! Babót várok ! 3. baba ! Szeretnék tudni mindent a Peg Perego pliko 3 ? Jó és rossz dolgokat !

2012. okt. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak jót tudok írni, a világ legjobb babakocsija. Jó a mózes, a hordozó és a babakocsi is. Könnyű kezelni, praktikus, jól irányítható, kényelmes, tágas.

2012. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam róla. Nekünk ugyan Janénk volt, de a barátőnmnek a 2. babát szolgálja ki a Peregojuk. Imádja, mindig dicséri.
2012. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ! Nekem is nagyon tetszik !
2012. okt. 22. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, a második babával használom, nagyon szeretem, az egyetlen baja, hogy kicsit nyikorog amióta megáztunk, de apa ma megolajozza:D
2012. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Kedvesek utolsó ! A mózesrész és a sport részről mi a véleményed ?
2012. okt. 23. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

A mózest imádom, tejesen szeparált, a nagyobb is hatalmasakat aludt benne, majdnem 7 hónapos koráig, a kicsi is imád benne szunyálni:)


A sportrész is jó, szeretem, hogy azt is le lehet zárni, hogy tudom dönteni, hogy a kupolája hatalmas, így a széltől is véd.


Szóval nekem nagyon bejött a babakocsi:D

2012. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!