Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beköltöznétek új családi...

Beköltöznétek új családi házatokba amiben még nincsenek belső ajtók?

Figyelt kérdés
Elkészült a házunk, és szeretnénk az 5 hós kislányunkkal beköltözni ám még nem gyűlt össze a pénzünk, hogy belső ajtókat szereltessünk. :( Ti mit tennétek? Már nagyon szűkösen vagyunk a nagyinál és persze a feszültség is egyre több ebből kifolyólag.

2012. okt. 19. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a fűtést hogyan tudjátok/meg tudjátok-e oldani?Ezt leszámítva szerintem bevállalható.Azt azért látjátok kb. mikorra lenne meg az ajtó?

Én házfelújításba szültem és még mindig ne vagyunk kész sok mindennel.Mi is itt élünk,mert jobban kijövünk, mintha még albérletet is fizetnénk.

8 hónapos manó anyukája

2012. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jégtánc ***** válasza:
Hát ha nagy a feszültség akkor igen.Lepedőkkel ,plédekkel is lehet ideiglenesen leválasztani szobákat.Mondjuk fürdőbe,wc-be beruháznék akkor is ha kevés a pénz egy harmonika ajtóra legalább.
2012. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak az ajtók hiányoznak, akkor gondolkodás nélkül.
2012. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igaz nekünk még nincs meg a baba, de nálunk még nincs vakolat a falon a konyhában néhol. mire jön a pici,fenn lesz a csempe,de még most várat magára. én biztos beköltöznék!
2012. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy beköltöznék!

Nálunk sosincs egyik ajtó sem bezárva! A férjem előtt nem vagyok szégyenlős, ő sem előttem, soha sem zárjuk a wc fürdő ajtót!

A gyerekre sem zárom rá a szoba ajtót, hogy meghalljam éjjel.


Simán el lehet lenni ajtók béljül!!! Nem is gondolkodnék, költöznék!!!

2012. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Annyira fáj a szívem mindig amikor ott kell hagyjam a házat és visszamennem a szüleimhez. Szörnyű, hogy itt a ház, életünk munkája, csak sajnos elfogyott minden tartalék, hitel stb...
2012. okt. 19. 07:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem költözzetek, a többit meg majd csak megoldjátok valahogy!

Ha lenne egy babám és egy szerető férjem, nem gondolkodnék az ajtók miatt!!!

2012. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi egy évig éltünk így annak idején a szüleimmel és nem volt nagyon rossz, pedig én akkor kamasz voltam.

2012. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ÓÓ persze! :)) Nálunk is végiggondolva SOSINCS csukva egy ajtó sem!! 3 kicsi gyerekünk van, az hogy fürdéskor magunkra csukjuk az ajtót is kizárt, talán a wc egyedül ahol a férjem magára csukja én még néha ott se tudom mert 13 hónapos a legkisebbem épp abban a korban van hogy frászt kap ha nem lát egy percre.

A gyerekszobák mindig nyitva vannak résnyire.

A nappali konyha előszoba egy nagy közös tér.

Úgyhogy ha csak ez akadályoz meg biztosan költöznék, inkább mint a feszkó.

Tudom miről beszélek, nálunk is így volt mikor az első babánk volt csak meg, anyósékkal laktunk, nem akarom szidni őt (anyóst) mert vannak sokkal rosszabbak is nála, de minden rugalmasságomat egybe vetve se bírtam tovább ott.

Mi építkeztünk és ajtók ugyan voltak, de mikor már itt laktunk akkor fejeztük be az egész házat. Ideköltözéskor nem volt konyhabútor, karnisok, függönyök, kilincsek, a wc ben mosdókagyló, bútor se sok (csak a gyerekszobák voltak rendesen berendezve) mindent apránként hónapról hónapra vettünk.

nem volt ezzel semmi baj :)

2012. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én a fürdöszoba,és wcre szereltetnék egy bármilyen ajtott többi ráérne.de én fürödni csukott ajtonál szoktam. wcben is csukot ajtonál szeretek.
2012. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!