Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki meg tudja mondani...

Valaki meg tudja mondani nekem, hogy kihez vigyem 3 hónapos babámat ortopédiai magánrendelésre Miskolcon?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyibe kerül a csípőszűrés? Telefonáltam a Diósgyőri rendelőbe, ahol a szakrendelőbe felvették a telefont, és úgy beszéltek velem mint a ronggyal! Evidens dolognak tartottam, hogy a rendelő telefonszámán kérek időpontot, és nem a kartonozóba! Oda kapcsolva is úgy csinált az asszisztens, mintha tudnom kéne, hogy hogy van ott előjegyzés hogy mennek a dolgok (9- órára hívnak mindenkit)! Budapesten ahol én magam is egészségügyben dolgoztam a baba érkezése előtt, ha így beszéltem volna bárkivel, páros lábbal rúgtak volna ki! Mi bármilyen fáradtak is voltunk, még a legcsúnyábban beszélő szülővel is tudtunk normálisan beszélni, és aztán ők is így áltak hozzánk! (az egész osztály nevében beszélek)! Sajnos Miskolcra muszájból jöttünk vissza, de ha kicsit nagyobb lesz a babánk és kicsit összeszedjük magunkat anyagilag visszamegyünk Pestre, ahol emberszámba néznek (nem csak a saját kórházunkban)! Szerintetek eltúlzom a dolgokat, hogy kiakadok?
2012. okt. 19. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! én Dr. Riskó Ágnest javasolnám! olyan 5-6E ft. nála egy ortopédiai magánrendelés. egyébként a megyeiben is rendel sztk alapon. nagyon jó orvos,mindenki dicséri! barátnőm anyukája az asszisztense,ha érdekel még valami megkérdezem tőle!
2012. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyermekorvos adott beutalót, diósgyőri sztk, dr. Riskó Ágnes. Időpontot egyeztettünk, 15 perc alatt megvolt, doiktornő kedves volt, ingyen volt. Szerintem kérj te is beutalót.
2012. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lábamat Riskó Ágnes nézte, majd kezelte félre. Lebagatellizálta, hogy 3 évesen fájni kezdett a lábam és lesántultam, és ez még 11 évesen sem múlt el. Aztán jött a mankó, kerekesszék, most önerőből tudok járni, mert lemondtak rólam. Persze hosszútávon csak járókerettel.
2012. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!